Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Máte problémy s pletí? Představujeme dva přípravky na pleť, které (ne)stojí zato vyzkoušet!

Máte problémy s pletí? Představujeme dva přípravky na pleť, které (ne)stojí zato vyzkoušet!
Foto: Alba Soler
Autor: Markéta

16. říjen 2014 00:13

Krásný den panstvo! :) Trápí vás mastná, smíšená, problematická pleť? Nebo třeba pleť citlivá? Tak jste tady správně! Laskomat vám dnes ukáže dva přípravky na pleť, které (ne)stojí zato vyzkoušet.  

Pokud patříte do skupiny s mastnou, smíšenou a problematickou pletí, tak jistě víte, že základ je v dokonalé péči a v čištění pleti. Pakliže se o takovou pleť nestaráme, tak se nám vždy zaručeně odmění pupínkem či pupínky na nějakém super viditelném místě. To je ale nežádoucí, proto vám dnes představíme Sébium Moussant čistící pěnivý gel na mastnou, smíšenou nebo problematickou pokožku, který stojí za vyzkoušení. Tento produkt je od Biodermy a lze ho sehnat v lékárnách. Dle návodu ho lze použít 1 – 2krát denně na navlhčenou pokožku a krouživými pohyby vytvořit pěnu. Osobně myslím, že při použití dvakrát denně by mohl i mastnou pokožku trochu vysušovat, nicméně to je nutné vyzkoušet doslova na vlastní kůži. Produkt reguluje tvorbu mazu, má velmi jemný mycí základ, je nekomedogenní a má příjemnou hypoalergenní parfemaci. Pozitivní zpráva pro muže, kteří trpí na nedokonalosti pleti je i ta, že tento gel se může použít i jako pěna na holení, takže vlastně zabijete dvě mouchy jednou ranou. ;) Po dlouhodobějším používání je opravdu pleť hezčí a jsou i zmenšené černé tečky.

Takže za naši seznamku – jděte do něj!

Pokud však máte citlivou pleť, tak musíte vybírat přípravky podstatně opatrněji. Citlivé pleti ne vše sedí a často se to zjistí až metodou pokus – omyl. My se v Laskomatu setkali s omylem při zkoušení produktu od Biodermy Senzibio – micelární vody pro citlivou pleť. Micelárka měla dva měsíce na to, aby přesvědčila, jak je super, nicméně nezvládla to. Pleť byla suchá, pnula a svěží efekt se nedostavil.

Takže názor Laskomatu – rozhodně ne pro citlivou pleť, která má sklony k ekzémům, vyrážkám, nebo se na ní vyskytují suchá místa apod. Škoda. 

7 Fotografií
Máte problémy s pletí? Představujeme dva přípravky na pleť, které (ne)stojí zato vyzkoušet! 1
Sébium Moussant
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Bioderma Senzibio
Další články