Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Vyzkoušejte podzimní trend boyfriend jeans

Vyzkoušejte podzimní trend boyfriend jeans
Foto: ebay
Autor: Markéta

12. říjen 2014 11:25

Čágo bélo Laskomaťačky! Jak jistě víte, džínovina je nesmrtelná. Nosíme džínové kalhoty, košile, vesty a nikdy nešlápneme vedle.  Jde kombinovat s čímkoliv a téměř vždy to vypadá skvěle.  Máte rády džíny, ale už vás nebaví takové fajnovky, jako jsou pořád dokola nošené módní slimky? Naše online seznamka Laskomat vám ukáže, jak lze nad slimkami vyhrát a zaujmout třeba právě na rande.

Dnes bude řeč  o typu džínů, kterými je boyfriend střih. Tento střih kalhot je volný, může být na koncích nohavic trochu zúžený, nebo také vůbec ne. Džíny tohoto typu lze nosit v ohrnuté formě nad kotníky, nebo volně spuštěné až k botám. Celkový šmrnc jim dodáte, když je podtrhnete páskem kolem pasu a k němu doladíte třeba kabelku a doplňky.

S čím gatě kombinovat? A jaké boty k nim budou akorát? Vezměte si jednoduše jakékoliv chcete. :-) Lodičky, kotníčkové botky, které budou super právě teď na podzim, nebo pokud to počasí ještě umožní, tak sáhněte po balerínách. Teniskami rozhodně také nic nezkazíte a momentálně děsně frčí conversky.

A co k džínům vzít navrch? Volné triko, které můžete vpředu zastrčit do kalhot, volný svetr, cardigan, nebo klidně košili a sako. Oblíbená je tento podzim i bunda ve stylu parky. Fantazii se meze nekladou. A pokud by vám snad mělo táhnout na krk, tak sáhněte po nějaké pěkné podzimní šále či šátku.

Vězte, že nejeden chlap se za vámi otočí! ;)

3 Fotografie
Vyzkoušejte podzimní trend boyfriend jeans 1
Boyfriend jeans
Outfit s boyfriend jeans
Další články