Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Stíny, které na očích vydrží celý den! Je to možné?

Stíny, které na očích vydrží celý den! Je to možné?
Foto: Courtney Rhodes
Autor: Markéta

9. říjen 2014 17:14

Stíny, které na očích vydrží celý den? S kvalitním podkladem to není problém! Zdravím všechny dámy seznamky Laskomat! Znáte ten pocit, kdy si nalíčíte krásné oční stíny třeba kouřovky, do práce, na rande, nebo na párty a po pár hodinách koukáte do zrcátka a výsledek vaší půlhodinové snahy je slitý do vrásek? Ano? Tak to jste tady správně! V dnešním článku si s naší stylovou seznamkou posvítíme na bázi pod oční stíny, se kterou se vám výše zmiňovaná situace už nestane.

Základ všeho je fakt dobrá báze pod oční stíny. Musím přiznat, že kvalitní báze stíny připevní na víčka, a pak s nimi hne už jen odličovací přípravek. Z drogérkových produktů bych mohla s klidem doporučit bázi od Dermacolu. Ale o té až třeba jindy. Dnes vám představím svoji nejlepší bázi, kterou jsem kdy zkusila. Sice ji není možné koupit v drogérii, ale i tak se její koupě vyplatí z různých e-shopů.

Eyeshadow primer od Milani je fakt jednička. Její objem je 9 ml a cena se pohybuje kolem 150 korun. Tato báze je jemně tónovaná, trochu jako make-up nebo korektor, ale po rozmazání dokonale splyne s pletí, víčka krásně vyhladí a barvu sjednotí. Po zaschnutí (po půl minutce) je možno nanášet stíny jak je libo. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že mi stíny na víčkách vydržely deset hodin, poté se začaly pomalu ztrácet, ale neslévaly se, což oceňuji. Víčka, pokud se vám mastí, je vhodné ještě před aplikací báze odmastit alespoň například jemnou pleťovou vodou.

A co tato báze pod oční stíny ještě umí? Zvýraznit barvu stínů! Takže nejen, že stíny vydrží (ne)konečně dlouho ale také naberou na intenzitě.:-)

Takže pokud stále válčíte s tím, že se ty nezbedné stíny pořád někam ztrácí, slévají a dělají podobnou neplechu, tak na ně vezměte bázi od Milani a uvidíte, že už se ani nehnou. ;)

Mějte se laskomaťácky!

Čau

4 Fotografie
Stíny, které na očích vydrží celý den! Je to možné? 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články