Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Výrazný náhrdelník může bezvadně oživit i obyčejný a nudný outfit!

Výrazný náhrdelník může bezvadně oživit i obyčejný a nudný outfit!
Foto: Kotomi_
Autor: Markéta

5. říjen 2014 13:09

Čau holky! Patříte mezi ty, které na sebe nerady upozorňují extravagantním oblečením a radši se držíte své osvědčené klasiky, která není nijakých výrazných barev? Držíte se tak trochu při zemi, ale rády byste svůj ne příliš zajímavý outfit něčím okořenily a obohatily? Tak jste tady správně! Čtěte dál a naše cool seznamka Laskomat vám ukáže, co se s tím dá dělat.

Řeč dnes bude o výrazných náhrdelnících. Říkáte si, že i to je extravagance? Přeneste se přes to a zkuste to. Protože… Výrazný náhrdelník může bezvadně oživit obyčejný nudný outfit. Můžete k němu do barvy doladit například rtěnku, oční stíny, lak na nehtech, nebo zkuste do vlasů připnout květinu v téže barvě. Pokud nemáte rády květiny či vám to na podzim nepřijde jako dobrá volba, tak zkuste vlasy sepnout gumičkou, která bude v barvě náhrdelníku. Hned máte sladěno a hned vypadá look lépe.

Masivní náhrdelník nemusí být nutně vystavený bezprostředně na kůži výstřihu, ale pokud vezmete rolák, nebo triko bez výstřihu, tak přesto můžete dát náhrdelník navrch a pořád to bude vypadat stylově a sexy. Věřte tomu, že s výrazným náhrdelníkem nešlápnete vedle a nenuceně zaujmete nejednoho muže. ;) Vždyť móda je tak variabilní, tak na co čekáte? Obchody, nebo e-shopy jsou plné těchto krásných doplňků.

5 Fotografií
Výrazný náhrdelník může bezvadně oživit i obyčejný a nudný outfit! 1
Náhrdelník může vypadat jakkoliv
Pro milovníky ekologie :-)
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články