Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Biosil levný zázrak pro vaše zdravé nehty!

Biosil levný zázrak pro vaše zdravé nehty!
Autor: Markéta

5. říjen 2014 16:16

Milé sličné dámy!:-) Co tak dlouhodobě pozoruji okolí, tak si řadím ženy a dívky do dvou, až tří kategorií. První je ta, že má žena krásné nehty, ale nic moc vlasy. Druhá, že má žena naprosto dokonalé vlasy, ale nehty, to je slabota. No a třetí kategorie je asi ta, ve které je (bohužel) nejméně z nás, tedy, že má žena ukázkové jak vlasy, tak nehty.:-) Sama se řadím do kategorie první, tedy mám nehty v pohodě a mohu s nimi dělat cokoliv a málokdy mě zradí. Ale vlasy? No, bejvávaly doby, kdy byly fajn. Dnes se ale s Laskomaten zaměříme na to, jak mít pevné nehty, když selže většina způsobů, kterými se je snažíme zachránit.

Když pominu to, že základ všeho je mít opravdu pestrou a kvalitní stravu, přemýšlet nad tím co jíme a mít celkově vyvážený životní styl, tak bych mohla ještě podotknout doplňky stravy. Sama jsem zastáncem toho, že správně poskládanou stravou se dá dohnat mnoho deficitů, řekněme z hlediska minerálních látek nebo vitaminů, pokud je člověk zdravý. Avšak z vlastní zkušenosti vím, že ať se člověk někdy snaží, jak chce, tak to nejde.

Kdysi se mi začaly lámat a třepit nehty a vzhledem k tomu, že jsem na to nebyla zvyklá, tak mi to dost vadilo. Komu taky ne. Hledala jsem různé (hlavně levné) doplňky stravy a volba padla na Biosil Plus. Tento doplněk stravy lze sehnat v lékárně a je v podstatě za hubičku, tedy nestojí víc než stovku. Co mě překvapilo? Že fakt fungoval a nehty se začaly lepšit! Jupijajej! Nehty fakt zpevnil, dokonce vyhladil a musím říct, že jsem změnu viděla už po čtrnácti dnech užívání! Z různých internetových diskusí také vím, že nejsem jediná, komu zachránil drápky. Takže pokud bych měla Biosil doporučit, tak rozhodně těm z vás, které máte slabé, třepící a lámavé nehty. Tohle vám s tím rozhodně hne k lepšímu.:-) 

4 Fotografie
Biosil levný zázrak pro vaše zdravé nehty! 1
{$nadpis} {$i}
Biosil Plus
Biosil Plus
Další články