Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Vychytralá „Trojďáblice“ Jasmine napálila svět!

Vychytralá „Trojďáblice“ Jasmine napálila svět!
Foto: Jasmine Tridevil
Autor: Lorettine

1. říjen 2014 22:34

Je pravda, že mnoho žen v dnešní době alespoň jednou koketovalo s myšlenkou, že si nechají plasticky zvětšit poprsí. Mnoho žen tuto ideu také zrealizuje. Jasmine je ale výjimečná, o zvětšení prsou nestála, ale o jedno navíc ano! Nebo to o sobě alespoň tvrdila…

Přibližně před dvěma týdny internet i anglofonní periodika zaplavil příběh a fotky ženy, která si nechala „přioperovat“ třetí prso, prý aby si udržela chlapy od těla (hm, „kontraproduktivní“ je to jediné kloudné slovo, které mě napadá :-)). Senzacechtiví novináři, reportéři i kecalové hladově baštili každé slovo a každou fotku, kterou Jasmine nahrála na internet. Žádný blažený chlap nechtěl v té chvíli pochybovat o pravosti informací, až na pár plastických chirurgů, kteří se při pohledu na fotky Jasmininých třech prsou škrábali na hlavě a nakonec prohlásili, že podobný zákrok v tomto rozsahu není možný.

Pár dní na to Jasmine kamsi letěla, k jejímu neštěstí jí ztratili kufr a ona mezi seznam postrádaných věcí vepsala i „protézu třetího prsu“, čímž onu velkolepou záhadu velmi rychle rozlouskla.

Mnoha mužům nepochybně do krve rozdrásala srdce a vzala iluze, ostatní se nad jejím příběhem usmívají, jiní svým ženám či přítelkyním už-už šli platit plastickou operaci. A my ženy zase víme, že jsou i lepší způsoby k sebepropagaci, než mít tři prsa – co takhle mít hned čtyři, abychom mohly nosit dva vršky od bikin?! ;)

1 Fotografie
Vychytralá „Trojďáblice“ Jasmine napálila svět! 1
Další články