Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Tenhle kousek vám na podzim v šatníku nesmí chybět!

Tenhle kousek vám na podzim v šatníku nesmí chybět!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

2. říjen 2014 16:41

Čau holky! Je tady neúprosný podzim a s ním jeho „skvělé“ deštivé počasí. Nemám tenhle počas ráda, ale zas na druhou stranu je to období, kdy mi něco přibude do šatníku a to já vítám s otevřenou náručí! Která žena by si nechtěla koupit nové podzimní botky, polobotky, nebo svetr v nějaké bezva barvě, který vás zahřeje, když je zima?

A co třeba takový kabát, který jen tak nepromokne, neboli trenčkot? Do podzimních plískanic to je prostě nejlepší volba! Já a Laskomat ručíme, že se za vámi nejeden chlap otočí, protože…

Trenčkot (neboli trench coat) je, jako každou sezonu, prostě IN! S ním nemůžete šlápnout vedle ať se děje, co se děje a ať jdete kamkoliv. Do práce, na rande, na rodinnou oslavu, nebo na nákupy. Ideální délka je povětšinou k úrovni kolen, ale na trhu je takové množství trenčkotů, že si můžete vybrat i dlouhý, nebo krátký.

Tento kabát se dá kombinovat téměř se vším a pořád to vypadá cool! Chcete-li podpatky, úzké kalhoty, sukni, rifle, baleríny… Nebo jste spíš sportovní typ a nosíte raději tenisky? Klidně si je k tomu vezměte! Třeba s takovými converskami to bude vypadat skvěle.

A když vysvitne sluníčko a vám se bude zdát, že je moc velké teplo? Neváhejte ohrnout rukávy k loktům. Trochu se tím ochladíte a přitom budete vypadat pořád stylově.

Tak na co čekáte? Šup tam s ním!:-) 

5 Fotografií
Tenhle kousek vám na podzim v šatníku nesmí chybět!   1
Trenčkot s džíny
Trenčkot s džíny
Další variace na trenčkot
Netradičně řešený trenčkot
Další články