Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nový trend v modelingu: Žena mužem, muž ženou. Klasika.

Nový trend v modelingu: Žena mužem, muž ženou. Klasika.
Foto: Photopin
Autor: Laskomat

14. červenec 2014 17:05

Svět se zbláznil. Zvlášť ten svět modelingový. Všichni víme, že se v topmodelingu prvoplánově krásná tvář nenosí. Úspěšné jsou zajímavé tváře, které se s každou zakázkou dokáží proměnit v někoho jiného.

To je nám jasné. V posledních letech ovšem do módy zavítali tzv. „androgenní modelové a modelky“ tedy osoby, u kterých okamžitě nerozlišíte pohlaví.

Tak například Andrej Pejic – model se srbsko-chorvatskými předky skončil na 98. místě jako  nejvíce sexy žena světa. Žena, opakuji, žena! Ono se není čemu divit, jako ženská je kus – dlouhé blond vlasy, štíhlé dlouhé nohy, plné rty, nádherně tvarované obočí. To všechno mu dodává obrovský sex-appeal, který by mu leckterá z nás žen mohla závidět.

Jako chlap je ovšem takový...ehm...chci říct...jako ženská bych se za ním neotočila, natož abych s ním šla dobrovolně do postele. Možná bych se ho mohla zeptat na tajemství jeho krásných zdravých a lesklých vlasů, na jeho hladké nožky bez chloupků a pokecat bychom rovněž mohli o dietkách. A tím by to haslo.

Ženským příkladem androgenní modelky je Češka Jana Knauerová. Blondýnka s nakrátko střiženými vlasy, hustým tmavých obočím, chlapeckou postavou a výrazem sexy svůdníka. A jak je úspěšná! Pracuje pro nejprestižnější klienty, mnohokrát se objevila na titulkách předních fashion magazínů v čele s americkým Vogue. Šéfredaktorka Anna Wintour si ji totiž děsně oblíbila.

Úsměvné také je, že zatímco Jana je vždy stylizovaná do chlapecké image, Andrej vždy reprezentuje ženu. Chodí na předhlídkách jako žena, fotí outfity pro ženskou postavu a kdyby snad fotil kampaň na nějaké luxusní ženské šaty (kde by vynikl jeho vosí pas, úžasný obličej a nohy ještě delší než je moje vedení), pak bych si dobrovolně vybílila bankovní účet, jen abych podobné šaty mohla mít taky.

Modeling je iluze. Občas ty úžasné postavy z magazínů ani neexistují, nejsou reálné. Nebo alespoň to nejsou reálné ženy či muži.

A to je na tom to dobré. Nevím jak vy, ale představa, že ta dokonalá žena, co se mi snaží prodat LV kabelku, je vlastně jen dokonale nalíčený muž, mě najednou nechává úplně v klidu. Aspoň oproti někomu mám větší prsa. A určitě i štíhlejší nohy.

Ach bože, tenhle trend modelů se mi začíná víc než líbit:-D

2 Fotografie
Nový trend v modelingu: Žena mužem, muž ženou. Klasika. 1
Andrej Pejic
Další články