Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Rande (-vous) v čokoládové cukrárně

Rande (-vous) v čokoládové cukrárně
Foto: Veronica Corradi
Autor: Veronica Corradi

30. září 2014 15:32

Nedávno jsem bloudila ulicemi Prahy 5 a hledala nějaký příjemný podnik, kde se mohla na chvíli posadit a možná se i seznámit s něčím novým - a povedlo se, našla jsem Čokoládovou cukrárnu.

Exteriér tohoto podniku je velmi nenápadný a pevně věřím, že mnoho lidí chodí kolem, aniž by věděli, co se skrývá uvnitř. Podnik není přímo určen a na nějaké dovádění, nebo žhavý podzimní flirt, ale je jako stvořený pro romantické rande - celý interiér dýchá francouzskou atmosférou a v pozdních hodinách/ zvlášť v tomto období - by člověk věřil, že je snad přímo v jedné z pařížských kaváren.

To k tomu, abych vám popsala prostředí a teď přijde ta zajímavější část a to nabídka této cukrárny: ve zkratce je neuvěřitelná, nejen, že si zde můžete objednat výbornou kávu (což je má životní láska), ale ty zákusky...Nedá se to popsat ani slovy, proto vám raději přidávám i fotografii - sortiment je opravdu rozličný a vybere si naprosto každý milovní sladkého.

Proč dnes doporučuji tuto cukrárnu? Protože se nachází v lokalitě, kde není příliš klidných podniků, protože disponuje skvělou obsluhou, protože mají jednu z nejlepší nabídek zákusků v celé Praze a protože je krásně vybavená a naprosto splňuje mé romantické požadavky. Zkuste ji i vy!

3 Fotografie
Rande (-vous) v čokoládové cukrárně 1
{$nadpis} {$i}
Interiér
Další články