Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Konce světa jsou jako řetězové dopisy – už nejméně stokrát jsme měli být mrtví!

Konce světa jsou jako řetězové dopisy – už nejméně stokrát jsme měli být mrtví!
Foto: Trey Ratcliff
Autor: Lorettine

28. září 2014 23:59

Znáte to, jdete si takhle po ulici, venku je krásně, teplo, ne jako v těchhle dnech, a najednou…bum! Apokalypsa. Už zase, mávnete rukou a pokračujete v cestě… Alespoň nějak tak by to nejspíš vypadalo, kdyby býval svět „skončil“ pokaždé, když to někdo předpověděl. Kdyže máme vůbec následující termín?

Až tak dlouho se zase nenačekáme, následující apokalypsa zaručeně nastane v roce 2020! A máme se na co těšit, jednak do nás vrazí meteorit, a pak sestoupí Ježíš, aby zbavil svět všeho zlého. Tuto apokalypsu předpověděla ta samá dáma, která původně prohlásila, že všichni umřeme v roce 1962.

Nejrůznější astrologové a vědmy pak předpovídají další a další apokalypsy na několikaleté intervaly, ale určitě žádná z nich nebude tak medializovaná, jako ta nejslavnější, kterou jsme tu měli bezmála před dvěma lety. Určitě si tuto celosvětovou akci všichni pamatujeme –to nehorázné zemětřesení, sopečnou aktivitu, hvězdy padající přímo nám na hlavy (ani na to přání nezbyl čas), vzduchem létalo vše od jorkšírů až po zubní protézy. Dalo nám to spoustu práce, ale přece jsme se z toho hrdinsky sesbírali a můžeme netrpělivě vyhlížet zase další konec světa, vše vyfotit svými smártfouny, které jsou chytřejší než my, posléze dát na fejsbuk srdcervoucí fotku naší babičky, které v tom hurikánu uletěly zuby a sbírat milion lajků, protože pak jí novou protézu proplatí pojišťovna. Pokud ji do té doby nesmete třeba tsunami. J

Tak se mějte krásně, seznamujte se dokud to jde a…už jen šest let!

1 Fotografie
Konce světa jsou jako řetězové dopisy – už nejméně stokrát jsme měli být mrtví! 1
Další články