Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Otestovali jsme - Sekret z býčích žláz na suché vlasy!

Otestovali jsme - Sekret z býčích žláz na suché vlasy!
Foto: Jeroen Bennink
Autor: Markéta

25. září 2014 14:29

Čau! Zdravím všechny fandy divných věcí! Lidé si jsou na sebe schopni naplácat kdejaké šílenosti. Ale je fakt, že to člověku nemůže být nepřirozené, když to děláme odjakživa. Odvary, lektvary, mastičky, séra a fluidy ze všech možných i nemožných částí zvířat, to všechno dělali šamani už mnohem dříve před námi. Pokud vás ale trápí suché vlasy, tak čtěte dál, protože dneska si s Laskomatem.cz posvítíme na býčí koule! Nekecám.

Jestliže máte suché vlasy, které jsou melírované, nebo po trvalé a nepomáhá na ně lautr nic, tedy ani změna životního stylu, dostatek tekutin, ovoce a zeleniny, nebo nepomáhají ani oleje na vlasy a různé masky z nich, tak ještě nezoufejte. Gestil Wonder neboli bejčí koule je regenerační maska na vlasy, která by měla obsahovat výtažky z býčích žláz. Těžko říct, zda tam ty výtažky vážně jsou, nicméně ta maska je fakt skvělá!

Maska je tuhé konzistence a bílé barvy. Vůně je na první čuch fakt nevábná, ale dá se na ni zvyknout. Je natolik hydratační, že pokud to s ní přeženete, tak máte z vlasů zplihlé cancoury. Na druhou stranu pro extrémně suché vlasy je to prostě elixír. Lze ji používat před mytím, jako zábal, nebo po mytí jako klasickou masku. Je však nutné ji fakt dobře vymýt, protože jinak prostě udělá zplihlou neplechu. A jako bonus k tomu, že jsou teď moderní bezsilikonové přípravky na vlasy, tak ano, Gestil neobsahuje silikony.

Gestil Wonder seženete buď v kadeřnictví, na internetu, nebo v malých zapadlých drogériích, kde se dají sehnat jen samé poklady.

Tak na co čekáte? Býčí koule se už třesou.;)

3 Fotografie
Otestovali jsme - Sekret z býčích žláz na suché vlasy! 1
Gestil Wonder obal
Gestil Wonder struktura
Další články