Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Máme pro vás tip na letní dovolenou :-)

Máme pro vás tip na letní dovolenou :-)
Foto: Jiuck
Autor: Lorettine

24. září 2014 11:27

Nebudeme si nic nalhávat, žijeme ve společnosti, kde pořád ještě existují jedinci, kteří zarytě brojí proti homosexualitě, nebo si nedej bože myslí, že se jedná o nějaký druh choroby, který se dá léčit. Tentokrát vás vezmu s sebou na daleký jih, do oblastí, kde mladé ženy hodně pláčou. Hned vám vysvětlím proč.

Když jste Evropanem a žijete v zemi jako je Mexiko, nejspíš pro vás bude zprvu náročné adaptovat se množství fyzického kontaktu, který vaši noví, indiánští kamarádi budou nonstop vyžadovat. Ne, vážně. Seznámíte se v chumlu lidí (protože v Mexiku se lidé pohybují zásadně v chumlech), za dvě minuty se rozloučíte a váš nový známý vás zulíbá a objímá, jako kdybyste se už neměli vidět. Nejdřív je to nepříjemné, pak divné, a nakonec krásné. Tohle jen na ochutnávku, aby bylo trochu více jasno o hispánské mentalitě.

Předně, v Mexiku se ke své homosexualitě lidé absolutně nebojí přiznávat, takže zatímco v českých městech stále ještě platí za vzácnost vidět dva muže vedoucí se za ruce, v centrální Americe tomu tak není. Jeden kamarád brazilec (který je sám gay) mi dokonce tuhle říkal, že u nich doma je málokterý muž heterosexuálem, většina z nich si alespoň občas dopřeje románek s příslušníkem totožného pohlaví, což brazilské ženy dohání k šílenství a krokodýlím slzám.

Podobně je tomu ve veškerých zemích Latinské Ameriky. Vše je umocněno už výše vzpomínaným rysem místní mentality. Už jste si nejspíš domysleli, že v oněch exotických zeměpisných šířkách se věru muži ani ženy nestydí brát na veřejnosti za pozadí.

Co dalšího dodat? Snad jen, že movití odpůrci homosexuality by měli vyrazit na dovolenou třeba na Floridu, protože v Mexiku existují i pláže určené výhradně pro gaye a lesby. ;)

1 Fotografie
Máme pro vás tip na letní dovolenou :-) 1
Další články