Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Ideální místo na rande je v Lucerně!

Ideální místo na rande je v Lucerně!
Foto: Veronica Corradi
Autor: Veronica Corradi

23. září 2014 22:18

Není to jen jedna z nejznámějších pasáží v Praze, ale i kavárna - podotýkám, že kavárna s velkým K - je pravda, že tu sice nenaleznete mnoho klidu a ani ticha, za to atmosféra je nezaměnitelná.

Téměř na konci pasáže se nachází středně velká kavárna s venkovní zahrádkou (která je vystavena v prostorech pasáže) a vnitřním prostorem, který může být asi pro 70 lidí. Potěším i příznivce zón, protože zde je kuřácká i nekuřácká. Kuřácká zóna je standardně plnější a více živější, než ta, která je určena nekuřákům. Celý interiér je laděn do dřeva a i když tu občas není ani kam se postavit, pyšní se tato kavárna milým a přátelským personálem.

Co si zde můžete objednat? S čím se můžete seznámit? Nabídka kavárny je poměrně rozličná a já jsem se rozhodla vás seznámit konkrétně s míchanými teplými nápoji, které zde vytváří do půllitrových sklenic. To co konkrétně vidíte na obrázku je karibský drink, který se skládá z kávy, kokosu, mléka a šlehačky. Možná si říkáte, že půllitr této tekutiny je až dost, ale věřte mi, že není - je to láska na první a možná i druhé ochutnání.

Lucerna je perfektním místem, kam můžete svůj protějšek pozvat na schůzku, nebo na rande - už jen proto, že díky příjemnému ruchu, nabízí atmosféru vhodnou pro osobní hovory, letmé pohledy a možná nějaké to podzimní políbení.

1 Fotografie
Ideální místo na rande je v Lucerně! 1
Další články