Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Živé barbíny – jejich kamenné tváře vám nedají spát!

Živé barbíny – jejich kamenné tváře vám nedají spát!
Foto: dakotrarosepinterest
Autor: Lorettine

20. září 2014 17:39

Může tomu být asi tak týden, co po internetu začalo kolovat video, ve kterém ruce chirurga přímo před zraky šokovaného diváka řežou do papírové postavičky, aby z ní udělaly bezchybnou primadonu. Po množství zásahů se vyčerpané tělo jednoduše rozpadá. To je jen jeden z mnoha zdvižených prstů ženám, které se ne a ne uspokojit se svým přirozeným zevnějškem.

Věčná honba za dokonalou krásou – to je v dnešní době posedlost a životní náplň mnoha dam. Je to ale opravdu to, co si přejeme? Opravdu chceme všechny vypadat stejně? Dnes vám představím slečny, které své tělesné schránky přemodelovaly k nepoznání. Posudek už je na vás.

O ukrajince Valerii Lukyanové jste již určitě slyšeli – své facebookové stránky denně zaplavuje „selfíčky“, na nichž pózuje s nepřítomným, kamenným obličejem, který až děsí. Tvrdí o sobě, že její tělo je až na plastiku prsou naprosto přirozené (ha, ha), a že se o něj stará speciálními cviky a dietami.

Méně známá, ale neméně děsivá je devatenáctiletá Dakota Rose, která si někdy obléká andělská křidýlka, jindy si do vlasů vplétá sponky ve tvaru vyloupnutých očí. Je to rodilá američanka, ale žije v Japonsku, a je jako vystřižená z některého z manga komiksů. Na rozdíl od Valerie jí ale lze uvěřit, že pod nůž si (zatím) nelehla, a že o veškerý šokující efekt se stará make-up.

Co je na obou těchto ženách zvláštní? Jako by k životu skutečných panenek patřila melancholie, ani jedna z nich se na fotkách v devětadevadesáti procentech případů neusmívá. Valerii to nejspíš nedovolí botox, u Dakoty by zase úsměv příliš kontrastoval s očními bulvami ve vlasech.

Podívejte se na ně. Opravdu byste raději byly fyzicky „dokonalé“? Není lepší, že máme každý to své výjimečné „něco“, co nemá nikdo jiný, a co nás činí nezapomenutelnými?

6 Fotografií
Živé barbíny – jejich kamenné tváře vám nedají spát!  1
Dakota Rose
Dakota Rose
Valeria Lukyanova
Valeria Lukyanova
Valeria Lukyanova
Další články