Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Navštívili jsme Costa coffee - další řetězec pro milovníky kávy?

Navštívili jsme Costa coffee - další řetězec pro milovníky kávy?
Foto: Veronica Corradi
Autor: Veronica Corradi

16. září 2014 23:06

V minulém článku jsem se poněkud nehezky vyjadřovala k podobnému řetězci a to ke kavárnám Starbucks. Schytá nepěknou recenzi i Costa Coffee -  tak to se dozvíte v právě dnes.

Začneme hned zhurta - Costa Coffee má velmi pěkný interiér, ve většině svých provozoven - velká pohodlná křesla, zajímavě volené barvy, poměrně rozsáhlou nabídku káv, proškolené barmany - celkově jde z kavárny klid, pohoda a rozhodně by se na tomto místě dalo podniknout příjemné rande. Bohužel co mi vadí (a hodně), jsou jejich snad nikdy nekončící kbelíky, které nazývají hrnkem kávy.

Takže co jsem pro vás ochutnala? Bude to znít naprosto jednoduše, ale obyčejné cappuccino. Možná se ptáte proč vás chci seznámit s něčím tak triviálním? Je to proto, že vám chci říct jednu životní pravdu - skořice a ani čokoláda nepatří na mléčnou pěnu (nikdy a za žádných okolností a ano platí to i pro srdíčka a miniatury kávových zrnek) a kdo provádí tyto zvěrstva, neměl by se nazývat barmanem - tímto zdravím barmany v Costa Coffee, kteří mají takovouto přípravu zřejmě v manuálu.

Moji milí milovnicí kávy, vaším cílem není ani Starbucks ani Costa Coffee - ani jeden z těchto prodejců nerespektuje základní principy tohoto blahodárného nápoje - raději navštivte nějakou menší kavárničku, kde o zrnka kávy pečují s láskou a podle daných postupů.

2 Fotografie
Navštívili jsme Costa coffee - další řetězec pro milovníky kávy? 1
Hrnek Costa Coffee
Další články