Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Zastavte se a nechte pleť dýchat!

Zastavte se a nechte pleť dýchat!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

15. září 2014 23:00

Ola hola dámy! Počasí se nám venku pěkně mění, jednou to vypadá na vydařené babí léto, po chvíli bych ven psa nevyhnala a to doslova. Fakt ven nechce. Mnohdy je to počasí unavující a člověk by jen pořád spal. A ani ta pleť nevypadá úplně svěže, že? Když jsem nedávno seděla v pršlavém počasí doma, pila čaj z čerstvě natrhané máty a přemýšlela, o čem vám napíši článek, napadl mě odpočinek. Prostě pohov, pauza.

Neustále jsme v jednom kole, ať v práci, ve škole, nebo nás zaměstnává domácnost (a ta nedá pokoj). Věřím, že je ten kolotoč povinností pro mnohé z nás (ne-li pro všechny) občas jednoduše vyčerpávající. A proto přichází Laskomat s tipem na nicnedělání. :-)

 Každý má nárok na občasný proflákaný den, nebo alespoň na část dne. Bez výjimky. A když myslím odpočinek, tak nejen ten fyzický a psychický, ale myslím i klid pro naši pleť. Přemýšlely jste někdy, kolik produktů za jeden den použijete na svoji pleť, nebo tělo? Bázi pod makeup, makeup, stíny, řasenku, rtěnku, tvářenku, bla bla bla…a zdaleka nejsem u konce. Co takhle jednou za čas vypnout i pleť a prostě ji nechat dýchat? Ráno ji opláchnout studenou vodou, maximálně nanést jemný hydratační krém a potom si už jen užívat svěží přirozené pleti. Alespoň občasný odpočinek pleti prospěje.

Ale pokud byste to chtěly třeba dovést ještě k lepšímu pocitu ze sebe sama a chcete pleti dopřát přeci jen nějakou péči, tak si kupte nějakou masku na pleť, nebo si v domácím pohodovém režimu vykouzlete svojí pleťovou masku. Jednoduše ji naneste a odpočívejte. Vezměte si k tomu svoji oblíbenou knihu, časopis, podívejte se na film, seriál nebo prozkoumejte naší seznamku online. Uvidíte, že budete v lepší kondici nejen vy sama, ale i pleť vám to oplatí svojí spokojeností a vzhledem. Naučte se vyhradit si čas pouze a jen pro sebe. Stojí to totiž za to.

Tak na co čekáte?:-) 

3 Fotografie
Zastavte se a nechte pleť dýchat!  1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články