Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Psí supermani

Psí supermani
Foto: modezero
Autor: Lorettine

13. září 2014 21:38

Je skvělé dojít domů a být přivítán nezávisle od toho, jak jeden aktuálně vypadá, jak hluboké má kruhy pod očima, anebo zda má zrovna premenstruační syndrom či ne. Řekněme si to narovinu, nikdo jiný, než pes, tohle neumí. Ne, ani kočka.

Psí psychologové by prý dospělé hafany přirovnali k cirka šestiletým dětem. Psi neoplývají analytickým myšlením, což je naprosto super, protože tím pádem neumí lhát, přetvařovat se, ani být falešní. Vše, co dělají, jim jde od srdíčka a ze psích očíí :-)

Když se se svým milovaným čtyřnožcem svedete opravdu důkladně sesynchronizovat, není vyloučeno, že jej můžete přirozenou cestou naučit trikům, které by vám kdejaký cirkusák záviděl! A to nemluvíme jen o ranní donášce novin – jsou pejsci, které jejich pánové naučili vykníkat něco, co připomíná „I love you“, jiní se zase naučili rozlišovat levou a pravou stranu, udělat salto, anebo jezdit na skejtu. Tohle všemožné „polidšťování“ zní naprosto šíleně, ale, uznejte sami, vypadají ti psi, že by jim překáželo kníkat „ajlávjů“? Stačí se jim podívat na důvěru v očích a odpověď je jasná – jsou naši a dělají to pro nás, celou svou psí duší.

1 Fotografie
Psí supermani 1
Další články