Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

McCafé od McDonald´s - máte tam riskovat snídaní?

McCafé od McDonald´s -  máte tam riskovat snídaní?
Foto: waferboard
Autor: Veronica Corradi

11. září 2014 16:46

Nikdy jsem neměla v oblibě fast foodové řetězce - ani ne tak kvůli jídlu, jako spíš kvůli prostředí. Tím méně je mi blízká představa snídaně v jednom z nich...

Všichni známe společnost McDonald's a z hlediska marketingu mají můj obdiv - oni vědí co prodávají, my víme co prodávají - přitom mají stále plno a ještě se svými výrobky v reklamách pyšní. Proto jsem se minulý týden rozhodla seznámit se tím, jak se u nich snídá a co mi můžou v 8:00 ráno nabídnout - zkrátka poprvé jsem navštívila McCafé.

Upřímně musím přiznat, že prostředí této “přidružené” kavárny je o mnoho příjemnější, než v hlavním sektoru. Naprosto mě překvapila proškolenost obsluhy ohledně přípravy kávy a jsem ráda, že se nesplnili mé noční můry o papírovém kelímku s rozpustnou kávou - naopak, objednala jsem si střední cappuccino a ovocný dort. Celý tento prostor na mě působil kavárensky příjemně, klidně, tiše a relaxačně - ale možná jsem jen měla štěstí.

Co dodat na závěr? Prostor mcdolanda rozhodně není místo, kam by se dalo zajít na rande, ale pro mě z této zkušenosti plyne to, že už se návštěvě McCafé nebudu bránit tolik, jako před tím.

3 Fotografie
McCafé od McDonald´s -  máte tam riskovat snídaní? 1
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Další články