Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dokonalý make-up do dvou stovek? Jde to!

Dokonalý make-up do dvou stovek? Jde to!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

8. září 2014 11:38

Nazdar kočky! Taky to znáte? Situace, kdy vypotřebujete svůj make-up a víte, že byste rády zkusily nějaký nový, ale nevíte jaký? Navíc to prokleté zkoušení milionů odstínů, druhů a značek mejkapů, kdy nakonec v drogerii strávíte hodinu, nějaký mejkap vyberete a doma zjistíte, že jste žluté, nebo oranžové? Kolikrát jste se rozčilovaly, že jste koupily špatný odstín, nebo typ? A kolikrát jste z naštvanosti na drogérková světla nakonec koupily svou osvědčenou klasiku?

Dnes jsem tady já a naše seznamka Laskomat s recenzí a tipem na fajn make-up. Match Perfection je make-up od značky Rimmel a jeho cena se pohybuje právě kolem zmiňovaných dvou stovek. Můžete ho vybírat z široké škály odstínů. Myslím, že nejsvětlejší odstín v klidu postačí i pro bledulky. Make-up je celkem lehký, tekuté konzistence, krytí je průměrné, výdrž je fakt dobrá, ale v závislosti na tom, zda přes den na obličej saháte či nikoliv. S bází pod make-up bude výdrž určitě delší. ;-) Objem je 30 ml a SPF je 18. Jeho balení je klasické makeupové, tedy skleněná lahvička s pumpičkou a plastovým víčkem. Nicméně pumpičkou se dá hodně dobře regulovat množství, protože ji nemusíte domáčknout úplně, ale třeba do půlky, nebo čtvrtky. Dávkujete prostě tolik, kolik chcete.

Myslím, že tento make-up by mohl sedět mnohým z vás, četla jsem na něho dost kladných recenzí a sama mám již třetí balení. Problém by možná ale mohl dělat u mastné pleti. Na tu bych no spíše nedoporučila, a nebo ho zkusila s pudrem.

Tohle se Rimmelu fakt povedlo. Pokud pátráte po nějaké hvězdě mezi make-upy, která vám nevybílí peněženku, ale přesto vás udělá krásně přirozenou, třeba na rande, tak jděte do něj. :-)

Mějte se fajn. 

3 Fotografie
Dokonalý make-up do dvou stovek? Jde to!  1
Detail balení
Detail pumpičky
Další články