Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Oáza v centru Prahy - Galerie Le Court

Oáza v centru Prahy - Galerie Le Court
Foto: Veronica Corradi
Autor: Veronica Corradi

7. září 2014 16:08

Tuto kavárnu jsem poznala asi před rokem. Kdyby mi někdo tenkrát řekl, že v Praze existuje takové místo, nevěřila bych mu. S trochou nadsázky vždy tvrdím, že je to oáza v centru Prahy.

Vchod do kavárny se tváří nenápadně a věřím tomu, že mnoho lidí chodí kolem a ani neví, co se za průchodem skrývá. Někteří z nich si občas najdou cestu a je skvělé sledovat údiv v jejich očích, ať už se jedná o našince, nebo po Praze korzujícího turistu. Poslední dobou se často stává, že nenajdete ani volné místo - proto doporučuji volit správně dobu své návštěvy, tedy zastavit se a seznámit se s touto kavárnou v hodině, kdy je zde klidná atmosféra.

Co můžu doporučit? Jednoznačně je to má láska - cheesecake s lesními plody - pro ty, kteří těmto  dortům holdují. Pro všechny ostatní s klidem doporučím vše, co zde najdete, ať sáhnete po čemkoliv - nespálíte se. Namátkou mohu vyzdvihnout hlavně hraběnčiny řezy a místní štrúdl. Pozadu není kavárna ani s nabídkou nápojů - standardně zde najdete veškerý sortiment káv a u některých i ochucené příchutě.

Tato kavárna není moc místem, kde by se dal očekávat nějaký flirt - spíš je to místo, kde můžete strávit poklidnou chvíli, nebo zažít romantické rande. Málem bych zapomněla - momentálně kavárna nabízí i teplé pokrmy a já sama jsem jí několikrát využila k sobotní snídani v podobě míchaných vajíček, nebo hemenexu.

1 Fotografie
Oáza v centru Prahy - Galerie Le Court 1
Další články