Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Top 5 v pánské módě, co nesmí chybět ve vašem šatníku!

Top 5 v pánské módě, co nesmí chybět ve vašem šatníku!
Foto: Ryan Abel
Autor: Míša

7. září 2014 15:30

Top 5 pro ženy už máme. Ale co pánové, ti by přišli zkrátka? To přece nemůžeme dopustit. Seznamka Laskomat přináší článek s top 5 pro muže.

1) Mokasíny

Mokasíny jsou velmi stylové boty, které se velice dobře nosí. Je to bota k neformálním příležitostem. Na trhu je momentálně obrovský výběr mokasín všech možných druhů, stylů a barev. Někdo ji rád obouvá s ponožkou, jiný bez ní, obojí vypadá velice dobře.

2) Hodinky

Každemu muži by doma neměly chybět kvalitní slušivé hodinky. I odborníci na oblékání tvrdí, že celkový vzhled se posuzuje podle doplňků, manžetových knoflíčků, bot či hodinek. Hodinky se postupem času staly módním prvkem, který je vhodné nepodceňovat.

3) Pánský oblek

Oblek je dnes povinností každého muže. Pokud vám ten váš zrovna nesedí a chcete si koupit nový, poradíme vám podle čeho vybírat.

Je jedno, zda ho máte na každodenní nošení nebo si ho vezmete 3 krát za rok. Oblek vám musí sedět jako ulitý. Neopomeňte ani Dress code – ve světlém obleku na schůzku můžete vyjít maximálně do 18. hodiny. Poté už volte pouze tmavé odstíny. Letos je v módě modrý odstín, pokud ale zvolíte klasický černý oblek, rozhodně také neuděláte chybu.

Materiál by měl být prodyšný bez přidané syntetiky. Vhodná je stoprocentní vlna. Příměsi mohéru či kašmíru zvyšují kvalitu a nemačkavost.

Střihy jsou na výběr dva. Volit můžete buď klasický nebo slim střih. V současné době je více trendy slim střih, avšak vybírejte podle typu postavy a především podle toho, ve kterém se cítíte nejlépe.

4) Klasická jednobarevná trika

Tak jako u žen i u mužů jsou jednobarevná trika nepostradatelným doplňkem vhodným ke kombinování. Rozhodně nepostradatelnou barvou je bílá a černá.

5) Tmavé džíny

Kvalitní tmavé pánské džíny jsou pilířem každého mužského šatníku. V kombinaci s černým tričkem a mokasínami lze vytvořit velice elegantní outlit, pokud pánové nemáte moc v oblibě eleganci, vezměte k džínám a triku tenisky a máte sportovní outfit.

6 Fotografií
Top 5 v pánské módě, co nesmí chybět ve vašem šatníku! 1
Mokasíny
Pánské hodinky
Modrý oblek
Černý oblek
Bílé triko a tmavé džíny
Další články