Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Náš tip na babí léto - Okouzlete s rtěnkou v hnědém odstínu!

Náš tip na babí léto - Okouzlete s rtěnkou v hnědém odstínu!
Foto: cobalt123
Autor: Markéta

6. září 2014 02:16

Čau Laskomaťačky! Nerada to říkám, nerada na to myslím, nerada to cítím v ovzduší. Ale je to tady. Horké letní dny jsou, zdá se, minulostí. Léto to vzdalo rychle a ovzduší začíná ovládat krásné babí léto a současně chvílemi vystrkuje drápky už i podzim. Letos celkem brzy, zdá se mi. Na podzimu sice není nic špatného. Je barevný a fajn. Ale, má jedno ale. Je mi v něm zima a sychravé počasí mne mnohdy neba. Takže doufám, že si alespoň užijeme babího léta! Nicméně konec pesimismu, protože ani podzim nás nezastaví v divokém seznamování a randění! Dnes jsem si pro Vás s naší seznamkou Laskomat připravila článek, který se bude věnovat rtům.

Babí léto a podzim svádí k používání tlumených tónů nejen v líčení. Proto jsem dneska vybrala rtěnku, která je mírně líznutá hnědou barvou a na toto období bude akorát. Rtěnka odstínu Pink Brown 620 je od Maybelline z řady Colorsensational a seženete ji v drogériích kolem 160 korun. Rtěnka dodá rtům krásný tlumený hnědý nádech, ale zároveň rty zvýrazní. Obsahuje jemný, podotýkám opravdu velmi jemný shimmer, který je na rtech v podstatě znát až tehdy, kdy se rtěnka ze rtů smaže. Zůstanou na rtech jemné třpytečky. Rtěnka s přehledem vydrží pití i jídlo. Rty nevysušuje a je prostě fajn. Myslím, že pokud se v drogérii chcete porozhlédnout po nějakých kvalitních rtěnkách a nechcete za ně utratit stovky, tak to jsou právě tyto od Maybelline.

Pro dokonalé rty nezapomeňte na konturku ve stejném nebo malinko světlejším odstínu, jako má rtěnka. Já jsem si vybrala tužku na rty od Essence v odstínu 04 Honey bun. Abyste dosáhly bezva efektu a jistých kontur, tak začínejte vždy od vnějšího koutku a postupujte k vnitřní části rtů. Pro delší výdrž rtěnky zkuste rty konturou vykreslit celé a rtěnku poté naneste speciálním štětečkem na rty. Uvidíte, že výsledek bude opravdu super.

Tak jakou rtěnku si vyberete na podzimní rande vy? :-)

Mějte se krásně! 

5 Fotografií
Náš tip na babí léto - Okouzlete s rtěnkou v hnědém odstínu! 1
 Pink Brown 620 je od Maybelline
Ukázka barvy
Detail rtěnky
Tužka na rty od Essence v odstínu 04 Honey bun
Další články