Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Virgiňanka je má nej! Aneb když je miluješ, není co řešit!

Virgiňanka je má nej! Aneb když je miluješ, není co řešit!
Foto: Annie Facebook
Autor: Lorettine

6. září 2014 02:00

Někdo připsal rekord do Guinnesovy knihy za to, že mu bylo 90 a za letu se prošel po křídlech letadla. Někdo jiný se zase nechal pohřbít zaživa, anebo si posel tvář slimáky. No jo, jenže všichni tito lidé si k rekordu museli dopomoct. Narozdíl od jedné dámy z Virginie, které příroda nadělila největší poprsí světa.

Padesátnice Annie Hawkins-Turnerová musela začít nosit podprsenky už v deseti letech, díky čemuž vždy utržila dávku výsměchu od svých rovesníků. Prsa jí začala růst dříve a rychleji, než by tomu mělo být, a růst jí nikdy nepřestaly.

Lidé by jí nejspíš doporučili gigantické poprsí chirurgicky zmenšit, o tom ale Annie nechce ani slyšet. Svá prsa miluje, pracuje s nimi jako vyhledávaná pornoherečka, a v tomto průmyslu je známá pod pseudonymem Norma Stitz. Rekordmanka se ale také přiznala, že den co den potřebuje ochranku, mužské oči (a někdy nejen oči) totiž z nějakého důvodu přitahuje jako magnet.

I když jí prsa vážící kolem čtyřiceti kil denně způsobují bolesti, přinášejí Annie světový věhlas už od roku 1999 a ona se nechala slyšet, že by je neměnila. Aneb když je miluješ, není co řešit!

2 Fotografie
Virgiňanka je má nej! Aneb když je miluješ, není co řešit! 1
Annie Facebook
Další články