Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Deo prádlo, aneb plyny od Diora!

Deo prádlo, aneb plyny od Diora!
Foto: James Kemp
Autor: Míša

2. září 2014 23:23

Seznamka Laskomat opět přináší další exkluzivní článek, tentokrát pro obě pohlaví. Jedná se o novinku na trhu módy – deodorační spodní prádlo. A že jste o tom ještě neslyšeli. Tak šup, čtěte.

Na brněnských veletrzích módy Styl a Kabo byla představena novinka na trhu – deodorační spodní prádlo. To je určeno lidem, kteří mají problém s nadměrnou plynatostí. Britská společnost Shreddies vyvinula spodní prádlo pohlcující pachy ve spolupráci s De Montfortovou univerzitou v Leicesteru. Vědci potvrdili, že technologie funguje a pachy stoprocentně pohltí. Prvním českým dovozcem se stala společnost DeoWear.

A jak to funguje? Na zadní straně prádla je vrstva, která obsahuje aktivní uhlí, což jsou mikrokeramické částice. Aktivní uhlí zápach zachytí a do okolí propustí jen čistý vzduch.

Prádlo se do ČR dováží zatím pouze v černé barvě, což si myslím vadí málo komu. Když jsem se probírala statistikami oblíbených barev spodního prádla, tak černá vede jak u mužů, tak u žen. Tato novinka je rovněž určena oběma pohlavím. Pro muže se vyrábí boxerky a pro ženy klasické kalhotky. Pokud bude mít prádlo na trhu úspěch, je možnost i jiných barevných variant. Složení není nějak extra zvláštní, je podobné jako u běžného spodního prádla – 95% bavlna, 5% elastan. Vydrží asi 200 praní, nedoporučuje se používání aviváže či změkčovadla, snižují totiž účinnost.

Zajímá vás cena? Toto prádlo si opravdu nemůže dovolit každý, cena se pohybuje okolo 700 Kč za kus.  Ovšem brzo budou Vánoce :-)

1 Fotografie
Deo prádlo, aneb plyny od Diora! 1
Další články