Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Toužíte po dokonale vypadající pleti? Báze pod make-up vám pomůže!

Toužíte po dokonale vypadající pleti? Báze pod make-up vám pomůže!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

2. září 2014 22:59

Čau kočky! Ať přemýšlím, jak přemýšlím, makeup se stal v dnešní době neodmyslitelnou součástí moderní ženy. Myslím (doufám), že většina z nás, se nelíčí pro okolí, ale zejména pro svůj vlastní dobrý pocit. V práci, na pracovní schůzce, na rande, na párty, na návštěvě, i doma chceme být upravené a krásné.

Aby však make-up něco vydržel, nejlépe aby vydržel celý den, kosmetické firmy vynalezly produkty, které výdrž make-upu prodlouží, nebo by alespoň měly prodloužit. Báze pod make-up má na trhu dnes skoro každá kosmetická firma. Já se zaměřím tentokrát s Laskomatem na bázi od Rimmelu. 

Stay Matte Primer je báze, která se v drogérii dá sehnat za nějakých 150 korun a její objem je 30 ml. Složení báze je založené na silikonech, což nemusí každému vyhovovat. Citlivým jedincům, nebo těm z vás, které máte problematickou pleť, mohou tyto složky ucpávat póry a v důsledku toho mohou vznikat pupínky, které nejsou úplně žádoucí. To je nutné individuálně vyzkoušet.

Tato báze zmatňuje pleť a redukuje lesk pleti až po dobu osmi hodin, prodlužuje výdrž make-upu a její lehké složení by nemělo ucpávat póry.Z vlastní zkušenosti mohu říci, že báze je dobrá a pleť či drobné vrásky opravdu vyhladí tak, že se make-up poté nanáší velmi dobře. Výdrž make-upu je také rozhodně lepší, ale nutno podotknout, že pokud se na pleť přes den nesahá, tak make-up vydrží dobře a nemusí být nutně použita báze. Výdrž mejkapu bez báze se ale také odvíjí od jeho kvality.

Co nemohu bázi upřít je to, že výsledný vzhled pleti je s bází rozhodně hezčí, než bez ní.

Takže doporučení? Ano, pokud chcete hezkou a svěží pleť, tak je báze fajn.:-) Avšak, nezapomínejte, že správné odličování a čištění pleti je pořád základem čisté a svěží pleti, na které vypadá make-up stále nejlépe a určité nedokonalosti báze prostě nezachrání.

Mějte se fajn.

Markéta 

3 Fotografie
Toužíte po dokonale vypadající pleti? Báze pod make-up vám pomůže!  1
Báze pod make-up Stay Matte Primer od Rimmel
Vzhled báze
Další články