Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Seznamte se s rozkošnou kavárnou Café Colore

Seznamte se s rozkošnou kavárnou Café Colore
Foto: cafecolore.cz
Autor: Veronica Corradi

31. srpen 2014 18:41

Takže kdopak z vás tráví svůj čas v tomto rozkošném podniku  - přímo v centru Prahy? Kdo z vás se schovává v jeho zákoutích a vychutnává si jejich kávu, nebo naprosto dokonalé dezerty - teď se všichni přiznejte - neboť já jsem zde dnes nenašla volné místo.

Pamatuji si na první den, kdy jsem do této restaurace/kavárny vstoupila a vidím to jako dnes. Okamžitě na mě dýchla atmosféra vídeňské kavárny, tak trochu café Louvre (to jaké bylo cca před dvěma lety, to co se tam děje dnes - o tom nemá smysl ani mluvit...). Vysoké stropy, malé stolečky, lidé ve vášnivých rozhovorech i čtenáři novin - tato kavárna měla prostě vše. Samozřejmě, zapomněla bych na ochotnou a dobře vypadající obsluhu.

Co vše si zde dáte? Café Colore je sice kavárna, ale můžete jej využít i v obědové pauze - vaří chutné polední menu, nebo si při svíčkách vychutnat příjemnou večeři na vašem prvním rande.Pakliže holdujete sladkému, tak i zde vám Colore poslouží - přímo u vchodu vás totiž upoutá dezertní skříňka, ve které jsou vyskládané rozličné pochutiny. Za zmínku určitě stojí fakt, že disponují letní zahrádkou.

Každopádně pokud toužíte spíš po tom zažít flirt - projděte kavárnou nakonec a ocitnete se v nově vzniklém baru - Bubble lounge a ten je pro nově vznikající lásku jako stvořený.

3 Fotografie
Seznamte se s rozkošnou kavárnou Café Colore 1
Interiér
Interiér
Další články