Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

LASKOMAT OBJEVIL TAJEMSTVÍ ČESKÉHO MUŽE!

LASKOMAT OBJEVIL TAJEMSTVÍ ČESKÉHO MUŽE!
Foto: Stephen Poff
Autor: Bond.girl. XXL

31. srpen 2014 18:29

PÁNOVÉ A PROMUŽSKY ORIENTOVNÉ ŽENY  - MÁTE POCIT, ŽE ŽENSKÉ MAGAZÍNY ŘEŠÍ OPRAVDU DŮLEŽITÁ TÉMATA DOBY? Že českému muži stačí jen 5 DROBNÝCH GEST, a utáhnete ho na péči, dohry, dotyky, dárečky a pochvaly? Bond. Girl. XXL si udělala mini průzkum mezi českými samci, a tady je rozbor.

  • Otázka dostatku péče je někdy dvojsečná zbraň. Na jednu stranu to může být muž, rotující po bytě s nákupem, prachovkou, brokolicovým krémem a rozečtenou knihou Padesát odstínů šedi, aby večer, až uloží děti, mohl překvapit drahouška chlípným fíglem. Na druhou stranu to ale také může být naprosto prázdné hnízdo, kde si každý zajistí ,,péči“ sám - s ženami kulinářsky obcuje Láďa Hruška, a muži si dostatek péče zajistí pozváním na večeři k ženě, která vaří racionálně mezi stehny :-)
  • Otázka dotyků je tanec na ostří nože. Jsou ženy a kupodivu i muži, které básní o dotycích, o smyslných masážích a intimitě blízkosti bez omezení. Ruku na srdce, kolikrát si na svého miláčka uděláme čas, a hladíme jej až do úplného vyhlazení? Kam se nám vejdou smyslné dotyky a masáž, kterou si zpěníte krev? Do ložnic se nám vkradla televize, ta omluvenka sexu, která nás má v hrsti (a to se dotýkáme jej jejího ovladače). Pak je tady ale kategorie (a sousedi ve 4 patře dovolí), kdy je dotyková terapie umocněna porcelánovým jelenem, remoskou a sebranými spisy F. L. Věka, letícími na partnera v milostné předehře.
  • Mimořádnou kategorií jsou pochvaly. U sousedů ve 4. patře je to uzavřená kapitola, pokud pominu výkřik manželky ,,netrefil, netrefil“ :-). Chválit partnera, a muže zvlášť, je ošemetná záležitost, zejména, je – li v hlase slyšet ironie síly yperitu. Pochválit muže jen tak, pro nic za nic, z něj udělá bázlivou laboratorní myš, krčící se před kobrou v době krmení plazů. Pochvala, která padne na nepřipraveného muže má zcela opačný účinek. Strach, nebo myšlenka na to, že je ve vzduchu průšvih, nutí muže provést kontrolu kapoty manželčina auta, stav společného konta, či případnou návštěvu jedovaté tchýně.
  • Co napsat o dárečcích? Všichni přece víme, jak krásné je obdarovat toho nejbližšího, kolik radosti je i z maličkosti, kterou uděláme tolik radosti, a ještě po letech se zachvějeme při vzpomínce, jak jsme dárek věnovali. No, a teď máme dárky nedárky – omylem zaslaná sms místo milencům tak partnerovi, kdy vlastně z dárku nemá radost ani jedna strana (pokud by partnera nepotěšil fakt, že jeho frigidní polovička zažila včera v pracovní době orgasmus takové síly, že překousla v milostné křeči sešívačku :-) ) Stejným dárkem, ale bez odesílatele, je radost ze single dovolenkového dobrodrůža, kdy si mimo mušlí a vzpomínky na sex on the beach přivezeme i genitální opar z geniální nerozvážnosti!

Závěrem snad pár slovo dohře :-) Dohra ve svém významu znamená cosi, co končí – milování, manželství, vztah, dovolená? Co si pod tím představit? Není to náhodou název sportovního pořadu, kdy se rekapitulují síly protivníka, nasazení týmu, možnost posunout se na žebříčku důležitosti kamsi nahoru, či naděje českých mužů, že až jejich partnerky přestanou číst chytré rady ženských časopisů, konečně jim dají to, co opravdu chtějí a to je KLID:-)

1 Fotografie
LASKOMAT OBJEVIL TAJEMSTVÍ ČESKÉHO MUŽE! 1
Další články