Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Co vás zahřeje víc než statný dřevorubec? Chlupatá vestička!

Co vás zahřeje víc než statný dřevorubec? Chlupatá vestička!
Foto: Scott Maxworthy
Autor: Míša

29. srpen 2014 21:34

Dnes vám seznamka Laskomat přináší článek o tom, čím se zahřát na konci léta a na začátku podzimu. Schválně nechám vás hádat, co to asi bude? Alkohol? Néé. Nějaký přitažlivý muž? Néé. I když to by nebylo také na škodu. Dobře už vás napínat nebudu :-)

Kdo má rád kožíšky? Ten, kdo je příznivcem kožichů, kožíšků, chlupů a chloupků, tak právě pro něj je tento dnešní článek. Dneska se zaměříme na chlupaté vestičky.

Na první pohled celkem nenápadný kousek oblečení, který ovšem ve správné kombinaci umí dělat divy s vaším outfitem.  Vybírat můžete z různých barev, druhů a střihů např. dlouhé, krátké, vypasované nebo naopak volné.

K těmto chlupatým vestičkám se hodí jak lodičky pro elegantní outfit, tak tenisky pro sportovní outfit. V těchto chladných dnech určitě neuděláte chybu, když zvolíte modré džíny, jednobarevné triko s třičtvrtečním nebo dlouhým rukávem a na to vámi zvolenou ,,chlupatku“. Pozor, rozhodně nevolit nějaké pestré barvy triček, spíše barvy typu tělové, černé nebo bílé.

Další věcí, na kterou si musíte dát pozor, je, aby vás vesta zbytečně nerozšiřovala. Není od věci si příliš volnou vestičku stáhnout nějakým vkusným páskem. Pod ni si oblečte nějaké uplé tričko nebo svetr, či bundu na tělo.

Ten, kdo kožešinky moc nevyhledává, natrefí v obchodech i na jiné druhy vest, např. prošívané. Tyto vesty vypadají velice dobře s padnoucími džínami a s projmutou proužkovanou košilí. Je to pravé ořechové pro ty, kteří raději sportovnější outfity.

Myslím, milé dámy, že si určitě nějakou zamilujete.  

1 Fotografie
Co vás zahřeje víc než statný dřevorubec? Chlupatá vestička! 1
Další články