Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

UKAŽ EVROPĚ SVÝHO NETOPÝRA!

UKAŽ EVROPĚ SVÝHO NETOPÝRA!
Foto: Anna Fischer
Autor: Bond.girl. XXL

28. srpen 2014 21:22

DNEŠNÍ ČLÁNEK JE URČEN zejména TĚM MUŽŮM A ŽENÁM, kterým toto stvoření není zcela cizí, a k němuž mají citově zabarvený vztah. Pro ostatní to může být vítaná možnost, jak si rozšířit obzory a dozvědět se informace, kterými se na seznamce Laskomat můžete vyšvihnout mezi fajnšmekry myšek s křídly!

Dnes 28. 8. 2014 se slaví Evropská noc netopýrů. Laskomat Vám přináší exkluzivní možnost si to pěkně oslavit s Batmanem, Bacardi a nebo partnerkou :-) Je přece škoda, pokud jste pyšnými majiteli či majitelkami netopýrků, abyste se s nimi nepochlubili právě zde na Laskomatu, kde je prostor pro parádičky, libůstky či náznak čehokoliv, co má na jazýčku příchuť chilli :-) I majitelka Laskomatu má svého upírka, tak proč ne vy!

Víme, že mezi muži i ženami neznalými anatomických zvláštností může tento tvoreček vzbuzovat směsici odporu, zejména, nevyskytuje li se v okolí žádný exemplář, který by byl hoden prozkoumání. Možná, že jen nevíte, kde ho hledat, anebo dokonce se před zraky veřejnosti skrývá… Tak roztáhněme ta velejemná křidélka a dopřejme si trocha netopýří teorie - to přece nikoho nezabije:-)

Základním druhem, na který můžete při svých expedicích narazit je netopýr ušatý. Víme, nezní to kdovíjak přitažlivě, hlavně když si představíte, že jak to musí vypadat při pohledu zblízka:-). Někdy je k vidění také exemplář netopýrka nejmenšího, což uvítají zejména sběratelé japonských miniatur a drobné ženyCo pak ale říct o našem největším druhu - netopýru velkém? No snad jen ,,JE TO MACEK".

Netopýr je aktivní zejména v noci. Je plachý, často se schovává před zraky všech. Jen ten, kdo ví, kde hledat, najde toho svýho krasavce. Nejstatečnější milovníci tohoto tvorečka si ho dokážou trpělivou péči natolik ochočit, že si ho můžou nakrmit rukou:-)

Konečně můžeme Evropu pochválit za kreativitu! Otevřít se všem majitelům a majitelkám netopýrů bez rozdílu barvy, velikosti a lokality nálezu, byť na jednu noc, je záslužný čin! Ať už je netopýrek velký, ušatý, nebo nejmenší  hlavně že je!

5 Fotografií
UKAŽ EVROPĚ SVÝHO NETOPÝRA! 1
Drobeček v akci
I netopýrek potřebuje relax
Očividně nepotřebuje zubaře
Malé netopýří mimonko
Další články