Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

TOP 5, co nesmí chybět v dámském šatníku!

TOP 5, co nesmí chybět v dámském šatníku!
Foto: Tamara Paz
Autor: Míša

27. srpen 2014 21:02

Závěr léta je smutný a uplakaný, naše nálada pochmurná. Pojďme si ji vylepšit dalším článkem na nejlepší seznamce Laskomat. Téma jsem vybrala opravdu zajímavé, každá z nás se určitě nad tímto článkem zamyslí a dá mi za pravdu. Brouzdala jsem internetem a vybrala 5 úplně top nejpotřebnějších věcí v našem šatníku, bez kterých se prostě žádná žena neobejde.

Tak se na to podíváme.

1. Blazer, sáčkoV žádném šatníku by nemělo určitě chybět krásně padnoucí černé sáčko. I obyčejné džíny promění ve velice elegantní záležitost.

2. Klasické džíny - Klasické džíny volte samozřejmě podle vaší postavy, nejrozšířenější jsou dnes tzv. slimky nebo rovný střih. Důležité je, aby byly dobře padnoucí a pohodlné.  Barva klasicky tmavě modrá nebo černá. Džíny jsou prostě neodmyslitelným doplňkem každého šatníku.

3. Černé, pouzdrové šaty - Chcete–li si ušetřit čas při běhání po obchodech a vymýšlení různých plesových nebo společenských modelů, pořiďte si klasické, černé pouzdrové šaty s délkou nad kolena a máte vystaráno. Hodí se opravdu ke všem příležitostem.

4. Jednobarevná trička - Tyto trička v základních barvách, jako jsou černá a bílá jsou stavebním prvkem při kombinování. Takže by je měl váš šatník určitě nabízet, můžete je vzít k již zmíněným džínám a v těchto chladných dnech na ně obléci černé sáčko.  Super elegantní kombinace. Ale ještě tomu něco chybí, ano, nepostradatelná věc číslo 5.

5. Černé lodičky - Lodičky jsou ideální boty, které lze nosit téměř kamkoli a k čemukoli a vždy bude outfit vypadat elegantně a stylově. Uvedeme příklady. Černé pouzdrové šaty, lodičky a můžeme vyrazit na nějakou společenskou událost. Džíny, bílé jednobarevné tričko, sáčko, lodičky a samozřejmě nějaká bižu, to už je na vás a hurá na párty, nákupy nebo rande.

Tak co dámy, dáte mi za pravdu, že tato top 5 nesmí v žádném šatníku chybět?  

5 Fotografií
TOP 5, co nesmí chybět v dámském šatníku! 1
Černý blazer
Klasické lodičky
Pouzdrové šaty
Bílé triko a klasické džíny
Další články