Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Miley Cyrus bude v příštím klipu olizovat raketoplán!

Miley Cyrus bude v příštím klipu olizovat raketoplán!
Foto: Melissa Rose
Autor: Bond.girl. XXL

26. srpen 2014 12:18

SVĚTOVÝ SVĚT SHOWBYZU, jak říkáme ,,my Češi" je panoptikum. Najdete tam skoro cokoliv, co přesáhlo vysílání českých Silvestrů z Kavčích hor. Výjimečnou postavičkou, která je jasným důkazem, jak zaspat americký sen je MILEY CYRUS.

Svět dětí zasáhla několikrát a pokaždé to byl zásah do černého:-). Nejprve v seriálu Hannah Montana, když se stala masturbačním snem nedospělých chlapců v dětských pokojíčcích. Hannah na polštáři, Hannah na penále, Hannah na klučičích záchodech, kde se ozývalo Hannah - Hann - ach :-)

Z přidrzlé holčičky, která se svíjela na televizní obrazovce v nekonečném seriálu a rozdávala autogramy a lízátka davům fanynek, se přes noc vyloupla neřízená sexuální střela. Najednou je z roztomilé holčičky plazící se nechutné stvoření, které provokuje od tkaniček do bot, až po špičku jazyka. Poznávací znamení je obscénní pohyb pánví a miniplavečky, které jsou zařízlé tak, že hrozí proříznutí krční tepny:-). Svět se začal bouřit, holčičky na koncertech Miley plakaly a matinky jim s odporem zakrývaly očka. Jediní spokojení, s blaženým výrazem v otupělých obličejích, byli tatínkové, kterým poskakující nymfička, svíjící se na kapotě cadillacku, přišla jako fajn leštidlo:-)

Kdo si myslel, že vrcholným číslem v panoptiku showbyznysu byla houpačka na mega kouli mezi nahýma nohama a kladivo, které Miley olizovala s takovou smyslností, že se toto video stalo učební pomůckou pro lékaře ušního - krčního a nosního oboru:-) se plete! Miley nemá limity ve vulgaritě, obscénnosti a snaze naštvat celý svět.... v příštím klipu bude olizovat raketoplán Buran:-)

1 Fotografie
Miley Cyrus bude v příštím klipu olizovat raketoplán! 1
Další články