Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

BYDLENKA jde do solárka "PIPI GRIL"

BYDLENKA jde do solárka "PIPI GRIL"
Foto: Miran Rijavec
Autor: Bond.girl. XXL

21. srpen 2014 19:26

Po ránu KRÁSNÁ, ŽÁDOUCÍ, SVĚŽÍ A CHIC? Tak na tohle dámy zapomeňte… Vstávám a narážím do zdí, v koupelně našmátrám kartáček a pokouším se vydržet 3 minuty rejžákovat sklovinu, jazyk, dásně a měkké patro. Nemilosrdná úsporná zářivka v mrtvolné barvě odhalila mé tělesné nedostatky. Bledá pokožka a postava připomínající bílou grilovací klobásu bratwurst? To chce solárko!

Moje první návštěva solárního studia v naší gubernii začala nadějně. Stoupám po schodech provozovny kolem opálených šťastných tváří a štíhlých boků v naději, že paprsky nejen opalují, ale i redukují podkožní tuk magickou silou UV.  Za pultem sedí reklama na solární studio PIPI GRILL :-) Opálená tak dokonale, že mi přijde, že i dásně má sežehnuté sluncem. Tak co to bude, vyhrkne na mě karamelovými ústy: ,,Chtěla bych se u Vás opálit“ špitla jsem nesměle. Karamelka se na mě podívala s pohledem pracovníka kremační pece. ,,Hmm, jste komplikovaný typ“ zamručela… Jsi nějaká chytrá, pomyslela jsem si v duchu s pocitem, že k opálení dostanu i lekci psychoterapie zdarma. Nedám se, a ptám se, co je to komplikovaný typ. ,,No, nestejnoměrně se opalujete, máte jen trochu opálené ruce a krk“ řekla solární vědma. Polknu uštěpačnou poznámku, že jsem celé léto tahala tašky s jídlem pro dělníky na stavbě garáže. Skoro škemrám, aby mě mohla sežehnout alespoň pohledem. Karamelka se uvolila mě za 150 Kč na 10 minut ogrilovat. Dám Vás na šestku na stojáka, vyštěkla. Jsa solární začátečnice, vděčně se podrobím všemu, co mi solární peklo nabízí, takže beru na stojáka, na ležáka i v kleči :-)

Hnědá brada kývla k modrým dveřím s magickou šestkou. V místnosti se stříbrnou raketou trochu váhám, proto volám o pomoc. Rychloinstruktáž proběhla bez závad – svlečte se, vlezte dovnitř, až budete připravena, stačí říct, já to spustím, pak vydezinfikovat podlážku solárka a pozítří znova! Ani nehlesnu, poslušně se svleču, přemáhajíc pocit klaustrofobie při otevření dveří rakety. Uff, zvládnu trubice s UV paprsky, zrcadlovou podlážku, počítadlo na stěně, větráky a na stropě madla k přichycení slabších povah? Pro krásu se musí něco vydržet, takže lezu do UV pekla, zaháknu se a… UV trubice mají sílu Temelína, vedro v uzavřené rakvi se pokouší rozehnat turbo větráky. Zavěšena na hácích se snažím nepolohovat tak, aby se do každého záhybu mého těla dostal smyslný paprsek. Volím komickou polohu zápasníků sumo, přidřepnu si s nohama široce rozevřenýma, váhu odlehčím zavěšením rukou v madlech nad hlavou. Pár minut si takhle pružím na artrotických kolenech a doufám, že tohle se musí povést a nevyrvu háky z plastového stropu. Prý se lidé v solárku oddávají autoerotice, ale já se tak daleko ani neodvažuji myslet! Vlastně si ani nechci představit, jak asi musí vypadat pohled od kotníků výše, a tak myslím na něco více sexy - vítr, horko a nahota evokuje scénu žhnoucího hukotu tryskových motorů z TOP GUN, už tu chybí jen Tom Cruise! Snění přeruší rozverný mužský hlas v repráčku recepce, že si skočí na chvíli na stojáka na šestku! Recepční švitoří, že je tam ještě 8 minut obsazeno. Tom Cruis z okresního města, že se tam vmáčkne! Panika mě chytila pod krkem – nic proti mužům, ale kdo chce být objeven v solárku, v poloze zápasníka sumo a bez bederní roušky? Která žena s množstvím oblinek, převisů a záhybů na těle, proti níž je sharpei vyžehlenej frajer, se chce dělit o jediný paprsek UV trubic?

Nejdelších 8 minut mé nahoty se vleklo, v duchu si nadávám, že jsem si měla oholit podkolenní jamky, a nedávat si k svačině rybí pomazánku, abych, až se mi tam Tom Cruise vmáčkne, nebyla cítit makrelkou :-) Čas vypršel - pádím z rakety, chvatně se oblékám a prchám  ze solárního pekla PIPI GRILL! Už mě tu víckrát neuvidíte! Celých 8 minut jsem čekala na tryskáč a ono nic!

1 Fotografie
BYDLENKA jde do solárka "PIPI GRIL"  1
Další články