Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

PŘÍPRAVA NA PRVNÍ SCHŮZKU – TEORIE VELKÉHO TŘESKU!

PŘÍPRAVA NA PRVNÍ SCHŮZKU – TEORIE VELKÉHO TŘESKU!
Foto: Jeremy Blanchard
Autor: Bond.girl. XXL

24. srpen 2014 09:16

Příprava na první schůzku - to je teorie velkého třesku! Bohužel, Sheldon, ani Penny Vás z toho nevytáhnou. Od toho ale máte Bond. Girl. XXL, aby Vás provedla úskalím příprav, pak Vás vyšoupla ze dveří a držela Vám palce!

Laskomat je nabitý příběhy, určený pro muže a ženy, páry i single. Víte, proč tu jste, chcete se přece SEZNÁMIT, najít LÁSKU, ŠTĚSTÍ a přátelství, nebo jen žhavý FLIRT. A tak se seznamujete, čile korespondujete, dozvídáte se o sobě zajímavosti, fotíte a posíláte, a jednoho dne to padne, SEJDEME SE!?  Jestli jste se úspěšně dostali k těmto řádkům je jasné,  že máte za sebou uložení inzerátu, seznámení a první oťukávačku na Laskomatu.

Schůzka, možná dokonce RANDE, je veledůležitá záležitost, která může zhatit Vaše plány (pokud plánujete), nebo naopak může posunout Vaše SEZNÁMENÍ o velký kus dál. Předem avizuji – zapomeňte na hudbu v dálce, na pár, blížící se v záři zapadajícího slunce, na holubice v letu a duhu nad Vaší hlavou! Tohle je v mýdlových mexických telenovelách a v reklamách na erekční podpůrné prostředky pro muže!

Příprava na první rande je plna nervozity a očekávání. Nevěřte týpkům, co se tváří jako odstřelovači ženských srdcí! I Ti jsou plni nervozity, a i když tvrdí, že VLASTNĚ O NIC NEJDE, víme, že vždycky o něco jde! Minimálně o to, aby proti nim seděla ta - kterou si vybrali, ta, se kterou si psali a ta, co s ním půjde na další rande! Pokud se však na rande nijak nepřipravují, neobtěžují se vzít si čisté tričko a ostříhat si nehty – zřejmě jim na výsledku nezáleží, nebo si myslí, že chlapa dělá pot a strniště.

Jiná situace je na straně dívek a žen. Tady se příprava první rande cení pocitem neurochirurga, chystající se na transplantaci Centrálního mozku lidstva :-) Nic neponechat náhodě, vše mít pod kontrolou. Chcete být perfektním okouzlit, zaujmout a dostát nicku ,, kocka.k.nakousnuti,,.A tak se vrhnete na skříň, slabší povahy  volají kamarádky, protože opravdu nemají co na sebe! To je jen začátek. Pak si několikrát přežehlíte vlasy a jdete na obličej. To je mistrovské dílo, jaké by se dalo čekat u výmalby Sixtinské kaple. Dokonalý make – up, pak ještě kontrolní našpulené selfíčko a jde se!

Bezpečnostní doložka: Víte, s kým jdete, víte, kam jdete a víte, kam až to chcete nechat dojít? Fajn, Teorie velkého třesku může přejít v praxi. BAZINGA!!!!

1 Fotografie
PŘÍPRAVA NA PRVNÍ SCHŮZKU – TEORIE VELKÉHO TŘESKU! 1
Další články