Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jaké nehty na rande? Červená nikdy nezklame!

Jaké nehty na rande? Červená nikdy nezklame!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

23. srpen 2014 19:48

Čau kočky! Všechny jistě víme, že mít upravené, pěstěné ruce je základ. Ruce jsou vizitkou každého z nás, jsou pořád vidět a při seznamování si povětšinou právě ruce vzájemně podáváme.

Ruce je vhodné mazat a mazat různými krémy, aby nebyly suché. Zvláštní péči je vhodné věnovat především konečkům prstů, kterými myslím naše nehty. Pěkné, upravené nehty jsou základ. I když se v dnešní době dosti rozmáhají, nebo spíše se už dost rozmohly nehty umělé, tak přirozenost stále vyhrává. Doufám.

Dneska si připravíme nehty na rande. Když vezmu v úvahu všechny možné barevné kombinace, tak mě jako první volba napadá přirozený průhledný lak, něžná pěkná francouzská manikúra, nebo červená klasika. Vybrat si můžete, co chcete, ale já si vybrala červenou klasiku. Na trhu je nespočet červených laků, které se pohybují od 30 korun až do laků za několik stovek. Osobně si myslím, že kupovat lak za stovky je blbost (i když vlastně, kdybych na to měla, tak proč né, že!). Ale co už. V pohodě vystačíte s laky, které jsou dostupné v klasické drogérii. Stačí pouze vybrat nejsympatičtější barvu a jde se na to.

Při lakování barevných laků je lepší nejdříve aplikovat na nehty podkladový lak, který zajistí vyhlazení povrchu nehtu, jeho zpevnění a v neposlední řadě i to, že po odlakování nebudete mít nepěkně zažloutlé nehty. Dále aplikujte svůj červený lak, buď v jedné, nebo ve dvou vrstvách, nechte řádně zaschnout a poté (aby toho nebylo málo) aplikujete nadlak neboli top coat, který zajistí delší výdrž laku, také krapet zpevní nehet a udělá lesk jak blesk. Složité že. Pokud se s tím nechcete příliš mazlit, tak samozřejmě stačí jednoduše nanést pouze barevný lak nejlépe ve dvou vrstvách, aby bylo dosaženo pořádně syté barvy. Zejména u červeného laku pamatujte na to, že nejlépe vypadá na krátkých, či polodlouhých nehtech. Dlouhé červené drápy radši vynechejte. ;-)

Červené nehty jsou klasika a hodí se (samozřejmě skoro ke všemu) třeba k jemnému líčení, které doplníte kvalitní červenou rtěnkou… To Vám pak při flirtu nikdo neodolá!

Mějte se krásně! 

3 Fotografie
Jaké nehty na rande? Červená nikdy nezklame! 1
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Další články