Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

KTERÉ TVÁŘENKY JSOU LEPŠÍ – KRÉMOVÉ NEBO PUDROVÉ?

KTERÉ TVÁŘENKY JSOU LEPŠÍ – KRÉMOVÉ NEBO PUDROVÉ?
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

25. srpen 2014 13:40

Nazdar holoto! :-) V těchto vedrech asi málokterá z nás žen na sebe patlá make-up. Tvářenka je však pomocník i do těchto veder. Zejména krémové kousky na líčkách vypadají v létě celkem svěže, šťavnatě a zvýrazněné tváře dodají unavenému obličeji alespoň trochu barvy. Tentokrát si posvítíme na dvě tvářenky od MUA. Jedna je pudrová, druhá krémová.

Pudrová tvářenka se cenově pohybuje kolem 45 korun a její hmotnost je 2,4 g. Plastové balení není úplně kvalitka, takže po měsíci mám víčko už naprasklé a nápis z balení značně oprýskaný a smazaný.

Z pěti možných odstínů jsem si vybrala odstín č. 2. Tato tvářenka je pěkné, růžové barvy s velmi lehkým nádechem do cihlova. Je jemně namletá a obsahuje pidi shimmer. Jediné, co mě na ní vadí, je, že práší a to fakt fest. Jen do toho hrábnu štětcem, už to lítá všude kolem. Na tvářích se s ní musí opatrně, ale výsledek je velmi pěkný. Výdrž, řekla bych, průměrná. Vše se odvíjí od toho, zda si na tváře přes den chmatáte, nebo ne.

Závěr? Za tu cenu, proč ne. Myslím, že cena odpovídá kvalitě. :-)

Krémová tvářenka se pohybuje cenově kolem 80 korun a její gramáž je 3,2 g. Balení je, zrovna tak, jako u pudrové tvářenky, plastové. Zatím mi drží celé, vzhledem k tomu, že ji ještě nemám takovou dobu. Ale do budoucna (řekněme v následujících týdnech) čekám, že obal dopadne stejně, jak u pudrové.

Odstín mám s názvem Dolly, což je opět pěkná (opět) růžovocihlová barva a obsahuje jemný shimmer. S krémovými tvářenkami to chce opatrnost. Lepší je nanést méně a postupně vrstvit, než to rovnou přepísknout a vypadat jak Marfuška. Na tváři vypadají celkem přirozeně, avšak pozor bych dala v případě mastné pleti, ta by se pochopitelně pak mohla lesknout ještě více. Lze nanášet prsty, nebo štětcem. Já nanáším štětcem, protože mi to tak jde lépe a je to pro mě hygieničtější O:-). Výdrž je průměrná, když si chmatáte na obličej, nevydrží. Když nechmatáte, vydrží.

Závěr? Za mě určitě ano. Cena přijatelná a výsledek je taky fajn! :-)

Tak! To je vše!

Čau,

Markéta

4 Fotografie
KTERÉ TVÁŘENKY JSOU LEPŠÍ – KRÉMOVÉ NEBO PUDROVÉ?  1
Pudrová tvářenka
Krémová tvářenka
{$nadpis} {$i}
Další články