Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak vám bude chutnat U Kaštanů? Ochutnali jsme za vás!

Jak vám bude chutnat U Kaštanů? Ochutnali jsme za vás!
Foto: Sanctu
Autor: Veronica Corradi

21. srpen 2014 19:14

Objevila jsem něco velmi vzácného, až jsem se rozmýšlela, zda-li vám o tom mám říct, nebo si to nechat pro sebe - ale máte štěstí. Dnes se dozvíte o opravdu fantastické restauraci, neboť zde se vaří jídlo s láskou a respektem.

Inkriminovaná restaurace se nachází na praha 3 a její jméno zní: U Kaštanů. Někteří z vás možná znají spíše její pobočku a to tu, která sídlí na Braníku. Každopádně musím říct, že jsem ráda, že jsem měla čest seznámit se právě s touto. Plně jsem využila letní zahrádky a zároveň jsem obdivovala, jak příjemný servis lze zákazníkovi poskytnout v pražské lokalitě, kde se upřímně na servis moc nehledí.

A co jsem si dala dobrého? Nejdřív mě čekalo rande s předkrmem, tedy marinovaná červená řepa s kozím sýrem a ořechy. Posléze jsem se rozhodla pro flirt s grilovanou vepřovou panenkou, která byla politá ragú z lesních hub. Nakonec mě ani nikdo nemusel přemlouvat k nezávazně závazném vztahu s dezertem - jablečný závin s vanilkovou omáčkou a rozinkami.

Je naprosto fascinující, že něco tak zajímavého a chutného můžete ochutnat i v “širším okruhu” - tedy nejen v centru města.  Navíc opakuji, že naprostým benefitem místní restaurace je její obsluha, která se snad nedá popsat ani slovy - vyjdou vám vstříc naprosto se vším, co vám na očích uvidí.

1 Fotografie
Jak vám bude chutnat U Kaštanů? Ochutnali jsme za vás! 1
Další články