Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Téměr povinný podzimní trend - oversized kabelka - tu musíte mít!

Téměr povinný podzimní trend - oversized kabelka - tu musíte mít!
Foto: Queen Bee
Autor: Míša

20. srpen 2014 15:38

Když se v posledních dnech koukám z okna, je vidět, že se podzim blíží mílovými kroky. Seznamka Laskomat vám proto přináší první článek s hity podzimu.  Prvním šťastlivcem, kterého vyberu pro náš první podzimní článek, bude tradiční módní doplněk každé ženy. Ano, je to kabelka, v našem případě oversized kabelka.

Já osobně velké kabelky miluji, takže mi tento trend udělal opravdu radost. My ženy jsme opravdu nenapravitelné, každý den vláčíme svou téměř bezednou kabelku městem, z práce domů, z domu do práce. Záda občas stávkují, ramena vypovídají službu, ale co z kabelky vyřadit? Deštník, v tomto počasí nepostradatelný, šminky, to také nejde. Co tam máme dál, diář, doklady - potřebné. Klíče, hřeben, peněženka, parfém, kapesníčky, telefon - základ. Nelze vyřadit vůbec nic, prostě malou kabelku nosit neumím. Když jsem to jednou zkoušela, něco vyřadila a vzala si menší kabelku, to vyřazené jsem prostě ten den postrádala. Byla jsem jako bez ruky.

Oversized (maxi, nadměrné) kabelky jsou hitem podzimu, takže je prostě nosme a netrapme se tím, že pokaždé, když potřebujeme najít mobilní telefon, propracováváme se k němu přes mraky a mraky ostatních drobných věcí.

Tyto kabelky mají skvělý tvar a prakticky řešená ucha. V obchodech jsou k dostání sportovní a elegantní varianty, různých barev a vzorů. Na podzim se budou nosit zase vzory, takže jedinečná šance si nějakou vzorovanou oversized kabelku zakoupit.

1 Fotografie
Téměr povinný podzimní trend - oversized kabelka - tu musíte mít! 1
Další články