Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

POSLEDNÍ KONCERT KAPELY KRYŠTOF PŘED PAUZOU!

POSLEDNÍ KONCERT KAPELY KRYŠTOF PŘED PAUZOU!
Foto: krystof.net
Autor: Adéla

20. srpen 2014 15:28

Kryštof hlásí pauzu a jednou z posledních možností, kde vidět Richarda Krajča a jeho bandu naživo je speciální Kryštof kemp v plzeňském Lochotíně, a to 30. srpna. Nebudou tam ale sami, dorazí i Lenny, Marek Ztracený a další. Chybět samozřejmě nebude ani bohatý doprovodný program. O zážitky je prostě postaráno předem.  

Kapela Kryštof se prostě rozhodla uspořádat svůj vlastní open air festiválek, na kterém chtějí vybočit ze zaběhlého pojetí podobných akcí. Během letních prázdnin si naplánovali sedm koncertů do přírodních amfiteátrů a nejdůležitější jsou tam pro ně zážitky a atmosféra. Právě amfiteátr v Lochotíně bude hostit poslední z řady komorních akcí.

Kromě koncertůve speciálním akustickém pojetí se můžou návštěvníci těšit na parádní doprovodný program organizovaný jednotlivými členy kapely. Třeba Jakub Dominik si vymyslel bubenický workshop, Nikos Kuluris už chystá speciální hamburgery dvouručáky a chmelařský expert Odra Kyjonka bude mít na starosti pivní školu. Bude to taková seznamka zdarma se všemi kapelníky a skvělým zážitkem k tomu.

O nezvykle kvalitní občerstvení se postará takzvaný Jarmark s velmi vstřícnými cenami a chybět nebudou ani sportovní a zábavní aktivity ve speciálním městečku.

Váhat se nevyplácí. Aby byla zajištěna pohodová atmosféra, rozhodl se Kryštof omezit kapacitu. Do plzeňského Lochotína se sice vejde asi 15 tisíc lidí, ale vstupenek bude jen asi 8 tisíc. Kapela chce festival, kde si budou lidé moci roztáhnout deky a slunit se, netouží po přeplněném areálu s frontami na všechno. Jděte se seznámit s trochu jiným festivalem, než bude pozdě.

Na upoutávku můžete mrknout zde

1 Fotografie
POSLEDNÍ KONCERT KAPELY KRYŠTOF PŘED PAUZOU!  1
Další články