Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

CHLUPATÉ TÉMA LASKOMATU - BUDOU ČESKÉ ŽENY HRÁT V PRALESNÍ LIZE?

CHLUPATÉ TÉMA LASKOMATU - BUDOU ČESKÉ ŽENY HRÁT V PRALESNÍ LIZE?
Foto: malloreigh
Autor: Bond.girl. XXL

19. srpen 2014 22:39

MÁME TADY OŽEHAVĚ CHLUPATÉ TÉMA, které může postavit matky proti dcerám, sestru proti sestře, manželku proti milence a muže proti ženám!? BOND.GIRL.XXL se žiletkou, holícím gelem a voskovými páskami proseká tou chlupatou šlamastikou za Vás.

Léto je skoro pryč, ale přesto máme ještě několik týdnů možnost vidět nohy, předloktí a podpaží mnoha samiček a samic. Jsme zvyklé na mnohé pohledy - na opálené, bílé, pihaté i se stopou celulitidy, hluboké jako krátery na Marsu. Co ale nečekáme, a co nám údivem přehrne obočí až k lopatkám, jsou chlupy, drny a mechy všude v místech, kde rostly už našim pravěkým pramatkám. Trend doby, že všechno to, co není hladké a depilované je určeno jen k pobavení nižším vrstvám animálních samců, je v ohrožení! Do boje až na kořínky nevytáhly jen tak nějaká zarostlé nicky, unavené sousedky co jsou už půl století bez chlapa, a nebo divnoženy, co v putice otvírají lahváče posledním zubem v dásni.... DO BOJE  PROTI DEPILACI VYTÁHLY CHLUPY DE LUX!

Do boje táhnou luxusní kočky Hollywoodu, které se rozhodly NEHOLIT. Svět má tak možnost kochat se chmýřím, chloupky a náznakem kníra Drew Barrymore,  Julie Roberts a okázalými chlupy v podpaží matadorky provokace Madonny, která svůj postoj k porostu vyjadřuje v písni Like A virgin jasně:

I made it through the wilderness Somehow I made it through Didn't know how lost I was Until I found you....

Kdo nedává anglický překlad, toho postrčíme překladem:-)

Prodrala jsem se divočinou Nějak jsem to zvládla Nevěděla jsem, jak jsem byla ztracená Než jsem našla Tebe

A co Češky? Budou tvrdošíjně stát na svých chlupatých ostrůvcích, pichlavých podkoleních jamkách a jakémusi útvaru vypadající jako klubko plstnaté vlny uprostřed klína? Nebo naopak půjdou s hladkou tvářičkou, jemným předloktím a luxusně vláčnou pokožkou klína, připomínající sametovou rukavičku? Zcela sobecky se mi chce zařvat s bojovně vztyčeným holítkem v hladké pravačce - ČESKÉ ŽENY NEHOLTE SE!!! Nechte si své chloupky, jako projev české státnosti.... umíte si představit depilovaného českého lva a holou zemskou orlici?

1 Fotografie
CHLUPATÉ TÉMA LASKOMATU - BUDOU ČESKÉ ŽENY HRÁT V PRALESNÍ LIZE? 1
Další články