Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Když se to s opalováním přepískne? Vyzkoušeli jsme Hydratační chladivý gel po opalování

Když se to s opalováním přepískne? Vyzkoušeli jsme Hydratační chladivý gel po opalování
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

18. srpen 2014 20:51

Čau Laskomaťačky! Známe to všechny, chceme být sexy, krásné, opálené do bronzova. Prostě kočky k nakousnutí, akorát se seznámit a vyrazit na rande. Věřím tomu, že jsme již postoupily do takové doby, kdy ochrana před slunečními paprsky je pro mnohé z nás základ a snažíme se řádně mazat opalovacími přípravky, abychom poté z koupaliště, pláže, nebo domácí terasy neodcházely domů červené jako raci.

Na druhou stranu jsme jenom lidi a mnohdy tak tvrdohlaví, že si řekneme, chvíle na slunci bez opalováku je přece v pohodě. Tak v pohodě to třeba je, ale pak skuhráme večer v pelechu, že si nemůžeme lehnout na záda, jak nás pálí, natož se pak přinutit k jiným postelovým příjemnostem. ;-)

Když se tohle přece jenom (přes veškerou ochranu) stane, máme na vybranou z mnohých přípravků po opalování, nebo zklidňujících při spálení. Dneska jsem se s Laskomatem koukla na Hydratační chladivý gel po opalování od Dermacolu. Tento gel je dostupný klasicky v drogériích a jeho cena se pohybuje kolem 110 korun a objem je 150 ml. Jeho vůně je svěží, mentolová. Obsahuje D-panthenol, glycerin a mentol. Měl by hydratovat, zklidňovat a regenerovat pokožku po slunění. Věta z obalu, že se rychle vstřebává a nechává příjemný chladivý pocit je pravdivá tak z poloviny. Musím říci, že moje pokožka tento produkt prostě ne a ne vstřebat, takže mě zbyla pouze ulepená záda, která jsem mohla jít zase umýt. Chladivý pocit je však příjemný a musím říci, že to spálenou a i rozpálenou pokožku pěkně hodí zase do klidu.

Tento produkt je celkem fajn, nicméně doporučuji se jednoduše mazat před a při slunění, protože se to vyplatí více, než pak kupovat různá matlátka na spálence, a pak skuhrat, že si nemůžete ani pořádně lehnout. :-) 

2 Fotografie
Když se to s opalováním přepískne? Vyzkoušeli jsme Hydratační chladivý gel po opalování 1
Hydratační chladivý gel po opalování od Dermacolu
Další články