Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

POZOR, VYLETÍ PTÁČEK! LZE ZE SELFIE POZNAT, JACÍ JSME?

POZOR, VYLETÍ PTÁČEK! LZE ZE SELFIE POZNAT, JACÍ JSME?
Foto: Lotus Carroll
Autor: Bond.girl. XXL

18. srpen 2014 20:31

Tak zase nějaké vědkyně vymyslely, že podle selfie fotek se pozná, jaké vlastně jsme. Zatím, co vyzývavé fotky v šortkové verzi sbírají body ulepené od chtivých vlčáků na sociálních sítích, pro život, práci a večerní nudu by si většina respondentů vybrala holčinu ve svetru a s náznakem kníra!? Tak na tuhle pohádku si koupím lístek do první řady... držím Vám místa v tomhle panoptiku. Bond.girl.XXL pro Laskomat.cz

Verze fotek jsou jen dvě - ta PRACOVNÍ a ta ROZVERNÁ. Pěkně si obě dvě vyfoťme…:-) ROZVERNÁ verze FOTKY a SELFÍČKA na nichž máme vykulený oči - div nám nepopraskaj zorničky, a našpulený rty, který nám udělají z výrazu milý holky od vedle kačera Donalda po botoxu? To jsou prý fotky, které letí... Milá obyčejná holka s nehezkou pletí a rovnátky, co má v náručí zachráněné zvíře z hořící přírody nikoho nebere /pokud by nedržela bobra:-) muhehe/!? Takhle nám to neviditelná ruka sociálních sítí nalinkovala, a tak se šklebíme, několikrát převlékáme, dokonale líčíme, pak si to lajkujeme a pak zase mažeme, když si o sobě v komentu přečteme několik hanlivých vět?! Zabiju se:-)

O moc lépe nevyjde ani verze PRACOVNÍ. I sebeneschopnější vedoucí pracovník chce mít u sebe v kanclu sexy kost v blond verzi a čtyřkový výbavě, než ošklivou, ale pracovitou Doušovou, která mu zvedne jen efektivitu práce, zatímco blond verze mu počechrá ego, tlak, cholesterol a topořivá tělíska? Ano, víme, že do personální agentury se posílají fotky se šátečkem, bílou halenkou a nevím proč, pěstěnou ručkou zaklesnutou pod bradičkou. To je asi důsledek toho, že foto a profesní životopis vybírají ženy, často podobné právě sexy Doušové:-). Kdyby ale byl personálním vedoucím známý znalec žen Ringo Čech, myslím, že by ho efektivita práce zajímala minimálně tváří v tvář dech beroucím čtyřkám. Kde je tedy pravda? Bojím se napsat ,,NĚKDE UPROSTŘED,,, protože to evokuje představy, které se už na sociální sítě ukládat nedají:-) 

1 Fotografie
POZOR, VYLETÍ PTÁČEK! LZE ZE SELFIE POZNAT, JACÍ JSME? 1
Další články