Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Vyzkoušeli jsme za vás - Jemný odličovač očí od Nivei

Vyzkoušeli jsme za vás - Jemný odličovač očí od Nivei
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

16. srpen 2014 21:26

Čus bus! Řekněme si upřímně, podstatnou částí toho, jakou máme šanci na seznámení, je náš vzhled. Samozřejmostí by měla být udržovaná postava a pěkná pleť. Nechme dnes ale postavu postavou a zaměřme se na pleť. Můžeme na sebe plácat tunu mejkapu, korektorů na kruhy pod očima, bronzerů, tvářenek, rozjasňovačů, řasenek, rtěnek a všech možných ostatních patlátek, ale pokud není pleť svěží, čistá a zdravá, tak to úplně mejkapem nezachráníme. Každá žena by proto měla vědět, že odličování je základ. :)

Jedna z citlivých partií na obličeji je nepochybně oční okolí. To je dost často namáháno nejen aplikací různých líčidel, ale hlavně následným odličováním a někdy až drhnutím očí. Správná technika odličování může předcházet vzniku vrásek, kterým se tak bráníme! :-)

Dnes si Laskomat vzal na paškál Jemný odličovač očí od Nivei. Tento produkt je založen na principu odličovací vody, tedy není to žádný dvoufázový odličovač, který by obsahoval olejovou složku. Parfemace je příjemná. V drogerii ho lze sehnat za něco málo přes 100 korun a jeho objem je 125 ml. Obal hlásá, že odličovač jemně odličuje řasenku a make-up a dokonce obsahuje provitamin B5. Hydratuje a chrání citlivou oblast očního okolí. Fajn je, že je i pro uživatelky kontaktních čoček. Já osobně čočky nosím, ale je fakt, že si nikdy oči neodličuji, když mám čočky na očích, protože mi to není příjemné.

Aplikace je jednoduchá, namočit vatový tampon, přiložit na oči a hlavně chvíli čekat! Nedoporučuju oči drhnout hned, protože odlíčení neurychlíte a spíš si oční okolí podráždíte. Pokud se postupuje správně, tedy odličujete od vnitřních koutků k vnějším, tak jdou líčidla z očí pěkně a stačí jen pár tahů a oči jsou odlíčené (i když odlíčení řasenky trvá trochu déle). Přes to, že má odličovač hydratovat, což úplně nepociťuji, tak používám oční krém, který oční okolí hydratuje.

Tento produkt je fajn a líbí se mi jeho menší balení. Často si make-up odličuji pouze odličovacími ubrousky a tímto produktem pak akorát doladím oči a je to.

Takže to je pro dnešek vše!

(S)mějte se krásně a čau! 

2 Fotografie
Vyzkoušeli jsme za vás - Jemný odličovač očí od Nivei 1
Jemný odličovač očí od Nivei
Další články