Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Pizzerie Modrá zahrada - je modrá dobrá...?

Pizzerie Modrá zahrada - je modrá dobrá...?
Foto: Robyn Lee
Autor: Veronica Corradi

14. srpen 2014 21:52

Dnes se podíváme na zoubek často zmiňované a v gastronomickém měřítku velmi kvalitně hodnocené pizzerii a kavárně se jménem -  Modrá zahrada. 

Prostor této restaurace se dělí na dvě patra - první je dle mého dojmu jako stvořené pro páteční flirt nebo pro seznámení se s novými lidmi. Druhé patro je více klidné a má i sofistikovanější prostředí, takže jej můžete vyžít pro klidnou a romantickou večeři, nebo v případě prvního rande. Modrá zahrada dostojí svému jménu i co se týče venkovního posezení, neboť disponují nejen jednou, ale hned dvěma zahrádkami - první z nich najdete venku přímo na ulici a druhou ve vnitrobloku.

Tento podnik jsem navštívila poprvé a to i přes to, že se řadí k těm více “profláknutým a známějším.” Především díky své neznalosti a brzkému příchodu, jsem se usadila ve spodní části a objednala si pravé italské fettucine - bohužel mezi tím co jsem čekala na svou večeři se z poloprázdného patra stala téměř diskotéka - opět podotýkám, že to není chyba podniku, ale toho, že jsem nehledala dále - nebo jsem prostě neměla štěstí.  Vrchní, klidnější patro jsem nalezla až posléze, a to až když jsem hledala toalety….Pokud se tedy chystáte na návštěvu tohoto podniku, vybírejte prosím vhodný prostor k usazení, podle toho jak ho hodláte využít.

Co se týče kuchyně - jistě oceníte open kitchen, kde je mistru pizzařovi vidět takříkajíc přímo pod ruku - kromě pizzy si můžete vybrat i z rozličné nabídky italských těstovin a jako sladkou tečku si můžete vychutnat některý z právě nabízených dezertů. Přesně takto vzniká láska k italské kuchyni.

Skoro se mi chce říct: Buon appetito, dámy i pánové !

2 Fotografie
Pizzerie Modrá zahrada - je modrá dobrá...? 1
Fettucine
Další články