Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Legíny - povinný kousek do Vašeho šatníku!

Legíny - povinný kousek do Vašeho šatníku!
Foto: Maria Morri
Autor: Míša

13. srpen 2014 22:40

Naše seznamka Laskomat vám opět přináší další článek o tom, co se nosí. Tak čtěte, ať nejste out.

Jistě jste si milé dámy všimly, že legíny jsou stále velice oblíbeným kouskem v šatníku. Vůbec neplatí to, že legíny mohou nosit jen ženy hubené a vysoké. Pokud legíny umíte správně kombinovat a víte k čemu je nosit, pak v nich budete vypadat stejně dokonale i vy dámy, majitelky větších stehen a zadečků.

Legíny jsou velmi univerzálním kouskem šatníku, lze je vzít jak ke sportovnějšímu, tak i k elegantnějšímu oblečení. Můžete si je pořídit v různých barvách, vzorech a provedeních. 

K čemu je nosit a jak kombinovat? Topy, tílka a košile, vše v prodloužené délce.Tyto vršky se k legínám v těchto letních dnech nosí nejvíce. V legínách by vám neměl být vidět zadeček, alespoň ne celý. Pozor také na barevnou sladěnost, nezapomeňte, že v jednoduchosti je krása. Vsaďte na klasiku, černé legíny a k tomu nějaký jednobarevný nebo vzorovaný top. Mezi nejmodernější vzory letos patří květiny, proužky a zvířecí vzory.

Legíny místo kalhot? Ano.Tyto legíny se ale kalhotám hodně podobají. Mají kapsy, jsou z koženého, koženkového nebo riflového materiálu. Díky jejich kalhotovému vzhledu k nim můžeme nosit i kratší vršky.

A co k nim obout? V létě se k nim výborně hodí jakékoliv sandálky. V chladnějších dnech bych volila baleríny nebo šněrovací kotníkové botky.

Dámy? Tak kolik kousků legín vlastníte?

1 Fotografie
Legíny - povinný kousek do Vašeho šatníku! 1
Další články