Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Kolo druhé - Jak se dopracovat k rande?

Kolo druhé - Jak se dopracovat k rande?
Foto: Richard foster
Autor: Bond.girl. XXL

12. srpen 2014 21:12

Tak Hledači pokladů a Krásky co toužíte – máte vybráno? Vidíte navzájem svou fotku a líbíte se? Tak to pěkně rozjeďte v psaní… povedu Vás krok za krokem, mám tyhle první tanečky mnohokrát za sebou :-) Bond.girl.XXL

Je vybráno – líbíte se jeden druhému, sedí všechno – fotka, bydliště, výška a odtajníte li i váhu, tak i stav tuku na českých bocích. Hmm, a jak dál? Je potřeba si dlouze psát a vypisovat romány jak od Jiráska, nebo to střelit na ,,první dobrou,,  dát si hned rande online nebo drink? Teorií je spousta – psát si a ,,něco se o sobě dozvědět?!,, Co TO NĚCO má být? Můžete si psát o vašem psu, můžete se nezávazně oťukávat, nebo psát o tom, co v sexu máte rádi? Posílat fotky z dovolené, nebo podlehnout loudění a poslat hanbatou fotku? Jujda --- tohle fakt chcete s cizím nickem? Rada zní – dejte si vzájemně čas se o sobě něco dozvědět. Bezpečně skryti v internetové seznamce se můžete oťukávat, ptát se na to, co je pro Vás důležité. Zvažujte, jestli odpovědi, které dostáváte ve Vás vyvolávají pochyby, nebo naopak cítíte shodu v pro Vás důležitých věcech? Všímejte si i toho, zda Vás protějšek nutí do témat, která Vám přijdou příliš osobní anebo nebezpečná. Mějte na paměti, že se neseznamují jen lidé hledající vztah, ale i kořist!

Ze zkušeností seznamovacích profíků (Bond. Girl. XXL nevyjímaje) se vyplácí pár dní čekat, lehce se rozepsat a dozvědět se vše, co Vás na protějšku láká a zajímá. Máte li pochyby – klidně napište, že rande nebude. Jste - li však rozhodnuti a nebliká Vám v hlavě varovná červená – řekněte ano a sejděte se. Pak se tváří v tvář ukáže, zda Vaše intuice byla správná. Nic Vám neřekne víc, než první setkání, kdy buď s úlevou najdete světýlko v očích toho druhého, a mezi Vámi to jiskří tak, že u Vás stojí Amorek s hasicím přístrojem pro případ sebevznícení. Máte to tak? Tak pak máte fakt štěstí a můžete do toho šlápnout! Jste – li však Ti, kteří se ke své škodě na prvním rande nedokážou najít kouzlo v očích toho druhého (proboha, nevypadá jako na fotce), nebo (kriste pane, co je to za nudnýho týpka, co nedá dohromady rozvitou větu?), přesto, že psaní se rozvíjelo tak dobře - nesmutněte! Vždy je možné začít znovu a každý pokus je zkušeností. Ale konec teorie – seznamka Laskomat není o psaní, ale o SEZNÁMENÍ a to začíná prvním psaním :-)

1 Fotografie
Kolo druhé - Jak se dopracovat k rande? 1
Další články