Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

ZÁKLAD PODMANIVÝCH OČÍ? ČERNÉ LINKY!

ZÁKLAD PODMANIVÝCH OČÍ? ČERNÉ LINKY!
Foto: Markéta Grulichová
Autor: Markéta

12. srpen 2014 21:02

Čau Laskomaťačky! Jsme ženy. Rády se líbíme. Většina z nás zkouší s potěšením nové kosmetické vychytávky a produkty. Oční linky jsou nesmrtelné a dají se použít téměř k jakékoliv příležitosti, třeba na rande. Lze s nimi vytvořit jemné i dramatické líčení, jsou na denní i na večerní nošení. Prostě jdou ke všemu, jsou elegantní, vkusné a chcete-li sexy.

 

Existuje mnoho variant, jak barevných kombinací, tak i technických způsobů, jak linky namalovat. Linky lze sehnat i v několika formách, tekuté, gelové, jdou vytvořit i obyčejně pomocí tmavých stínů, nebo jsou už i linky ve fixu. A právě linkám ve fixu od Dermacolu se dnes budu věnovat.

Základ všeho je umět linku nakreslit. Začátečníkům to jde hůře a samozřejmě to chce cvik, trpělivost, snahu a pečlivost. Výsledky však stojí za to! Myslím, že linka ve fixu je dobrá (nejen) začátečnická volba. Pokud s linkami začínáte, vždy je lepší se snažit linku nekreslit jedním tahem, ale postupně ji „vyťupkávat“ na víčko. Jakmile ji máte „vyťupkanou“ lze ji jednoduše pospojovat. Linka se dá také předkreslit například tužkou nebo stínem a poté ji lze jen obtáhnout fixem. Pokud se ani takto linka nepovede, nevypadá podle Vašich představ a zdá se Vám kostrbatá, tak ji nutně nemusíte z víčka mazat, ale stačí ji pomocí štětce a černého stínu jemně jakoby naschvál rozmazat. Tímto způsobem docílíte linky jemnější a tím pádem i přirozenější.

Jakmile se ze začátečníka stanete pokročilou linkovačkou, máte už kousíček k tomu stát se svým vlastním profíkem. Já osobně jsem ve fázi pokročilé linkovačky. Nejsem si linkami ještě moc jistá a stále se učím. K učení jsem si pořídila linky ve fixu od Dermacolu. Musím přiznat, že jsem často chtěla ten fix zašlapat do země, že mi to jako nejde :D. Jenže to nebylo fixem, ale mojí rukou, nečekaně. Fix jsem kupovala asi za 99 korun. Mám ho už poměrně dlouho, možná kolem čtyř měsíců. Stále píše pěkně, ale zdá se, že už trochu vysychá.

Pracuje se s ním velmi dobře. Linka se nerozmazává a drží na místě celkem dlouho. Pokud by však došlo třeba k slzám, krájení cibule, nebo by se linky setkaly s letním deštěm, nejsem si jistá, zda by to přežily. – EDIT – zmokla jsem a linky nepřežily. Neměla jsem sice úplně černé oči, ale linky byly rozmazané a obtisknuté na víčkách.

Musím tedy říci, že tyto linky ve fixu jsou fajn a pro začátečníka určitě dobrá volba. Příště si je však asi už nekoupím a vyzkouším zase jiný produkt.

Je v podstatě celkem jedno s čím se linky naučíte malovat, každému vyhovuje něco jiného, ale věřte tomu, že kvalitní linka dokáže věci! :-)

Mějte se krásně a zatím čau! 

2 Fotografie
ZÁKLAD PODMANIVÝCH OČÍ? ČERNÉ LINKY!  1
Dermacol oční linky ve fixu
Další články