Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Bubble tea - thaiwanský čaj s bublinkami

Bubble tea - thaiwanský čaj s bublinkami
Foto: Nabeelah Is
Autor: Veronica Corradi

12. srpen 2014 21:01

Ušel dlouhou cestu, než došel až k nám - z čínského ostrova až do středu Evropy a nejen proto, si zasloužil mou dnešní pozornost.

Stánků nabízející Bubble tea potkávám denně mnoho, ale pro svou recenzi jsem si vybrala kamenný obchod na Praze 3. Musím říct, že jsem si v jednu chvíli připadala jako v továrně na čokoládu, nebo jakémsi sladkém království. Tento obchod skvěle dostál svému jménu a nabízí široké sperktrum možností - od volby Fresh bubble tea, Milky bubble tea až po netradiční Frozen bubble tea a také velký výběr co se týče následného toppingu ve tvaru kuliček. Zkrátka tento obchod je má nová láska !

Tentokrát jsem se rozhodla, že si zaflirtuji s něčím novým a proto moje volba padla na čokoládový milky bubble tea s jogurtovým toppingem. Za normálních okolností v těchto obchodech piji fresh čaje, hlavně kvůli rychlému osvěžení a antioxidantům, ale musím říct, že ani varianta mléčného nápoje mě rohodně neurazila, naopak ji vítám jako příjemnou alternativu k milkshakům. Krátké info, pro ty co jsou alergičtí na laktózu - milky bubble tea má sice konzistenci mléka, ale laktózu neobsahuje.

Pevně věřím, že i ve vás je kousek dítěte, co si rádo hraje a bubble tea je tou pravou příležitostí...nepřestane mě fascinovat možnost namixovat si cokoliv s čímkoliv a vytvořit si tak něco, přímo mým chutím na míru, něco co je opravdu originální.

1 Fotografie
Bubble tea - thaiwanský čaj s bublinkami 1
Další články