Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

BLINK 182 ZAHRAJÍ POPRVÉ V ČESKU!

BLINK 182 ZAHRAJÍ POPRVÉ V ČESKU!
Foto: Brennan Schnell
Autor: Adéla

9. srpen 2014 23:29

Americká smršť Blink 182 se konečně představí i Českým fanouškům. Po dvou zrušených koncertech se teď chystá už doopravdy do pražské Tipsport Areny, a to konkrétně v pátek 15. srpna. Seznámení s českým publikem bude podle všech zvěstí opravdu ve velkém stylu.

Blink 182 jsou považování za nejvlivnější punkovou kapelu 90. let. „Když vám kdokoli pohybující se v našem žánru řekne, že nebyl ovlivněn Blink 182, lže,“ prohlásil zpěvák a kytarista kapely Good Charlotte Joel Madden.

Trio punkových ďáblů založili američtí muzikanti už v roce 1992, prorazit se jim pak podařilo na přelomu století s deskou Enema of the State a singly jako „What´s My Age Again“ nebo „All The Small Things“.

Do Česka se Blink 182 chystali už dvakrát, až teď do třetice se zdá, že velkolepé punkové show přeje štěstí a nic nestojí v cestě. Kapela navíc pracuje na nové desce a fanoušci napjatě čekají, jestli některé nové songy zazní i v Praze. „Snad se nových kousků a obměny setlistu dočkáme,“ doufá český fanklub punkových bohů.

Pražské publikum rozehřejí navíc dvě kvalitní předkapely. První je melodic-hardroková skupina A Wilhelm Scream z Massachusetts a pak také pop-punková grupa Granwolvez z anglického Brightonu.

Zdá se, že se na polovinu srpna chystá nejlepší seznamka pro fanoušky tvrdší muziky s tou nejdokonalejší atmosférou, jakou si jen mohou přát. 

1 Fotografie
BLINK 182 ZAHRAJÍ POPRVÉ V ČESKU!  1
Další články