Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

S TĚLOVÝM MLÉKEM PROTI STRESU?

S TĚLOVÝM MLÉKEM PROTI STRESU?
Foto: Wirawat Lian-udom
Autor: Markéta

9. srpen 2014 23:21

Čau! Zajímalo by mne, kolik z nás žen pravidelně, ale opravdu fakt pravidelně, každý den (možná dokonce ráno a večer) používá nějaké tělové mléko či tělový olej. Určitý nátlak okolí a různých časopisů, či webů, které jsou zaměřeny na ženy, do nás valí, že péče o tělo a pleť je jedna z těch důležitých, abychom vypadaly pořád krásně, mladistvě a svěží. Opravdu nám to pomůže? :-)

Dnes se zaměřím na produkt z řad tělové kosmetiky. Konkrétně něco napíši o tělovém mléce od Dermacolu. Tělová kosmetika mě baví o něco méně, než dekorativka a věnuji ji i podstatně méně času (což se ale s věkem určitě bude měnit, že).

Musím se přiznat, že se mi celkem často stává, že si koupím nějaké tělové mléko s tím, že se fakt teda už konečně začnu mazat... no a tohle předsevzetí mi pak vydrží zhruba tři dny a na tělové mléko se mi tak akorát práší. Ale. Musím říct, že s tímto mlékem jsem to zatím vydržela podstatně déle než tři dny.

Úplně si teda nejsem jistá, zda je schopné tělové mléko zahnat stres Ale teda jestli je stres odháněn vůní, jak je psané na obalu, tak oká. Protože voní fakt krásně! Vůně je úžasná a připomíná mi něco, nějaké bonbony, nebo něco z dětství. :-)

Pozitivum je, že se dobře a vcelku rychle vstřebává a nezanechává pocit upatlané pokožky.

Toto mléko lze koupit klasicky v drogérii, já jej kupovala v akci asi za 85 korun, normálně stojí něco kolem stovky, možná víc. Objem je 200 ml. Obsahuje olej z hroznových jadérek a mělo by regenerovat, zjemňovat a zvláčňovat pokožku.

Je pravda, že zvláčnění a zjemnění fakt pozoruji, ale možná je to jen tím, že nejsem zvyklá mazat pravidelně a teď v poslední době jsem se na to dala, takže by stejnou službu možná udělalo, teoreticky, jakékoliv jiné tělové mléko. :-)

Co se týče konzistence, tak je to takový spíše hutnější (ale lehký) krém, který se na kůži neroztéká, drží tvar a pěkně se roztírá. Barva je jemně fialová.

K tomuto mléku je v drogérii do dvojice ještě sprchový gel a voní úplně stejně, takže v kombinaci by to mohlo být velmi voňavě příjemné a chcete-li – antistresové. A vlastně do trojice je k dispozici ještě krém na ruce.

Toto je pro mě příjemné mléko a věřím tomu, že ho fakt doplácám až do poslední kapky.

Mějte se fajn!

Čau, mňau.

Markéta 

3 Fotografie
S TĚLOVÝM MLÉKEM PROTI STRESU?  1
Markéta Grulichová
Markéta Grulichová
Další články