Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Zjistěte, který účes je pro vás ten pravý!

Zjistěte, který účes je pro vás ten pravý!
Foto: Robby Mueller
Autor: Míša

8. srpen 2014 22:36

Chystáte se na rande, párty, či jinou pro vás důležitou událost a potřebujete vypadat naprosto skvěle? Důležitý je celkový dojem, který zanecháte. Nesmíme proto zapomínat i na vlasy, jejich upravenost a střih. 

Ideální střih by měl zvýraznit přednosti a skrýt nedostatky vašeho obličeje.  Štěstí, že při výběru účesu existuje jedna pomůcka - určení tvaru vašeho obličeje a podle něj vybírat účes.

Oválný obličej - Je to univerzální tvar obličeje. Pokud jste majitelky oválného tvaru obličeje, gratulujeme, sluší vám většina střihů. Ať už máte vlasy dlouhé, krátké, vlnité nebo rovné budete vždy vypadat skvěle.

Podlouhlý obličej - Podlouhlý obličej působí většinou velmi pěkně. Vhodné jsou pro tento tvar obličeje především polodlouhé vlasy, rozhodně se vyvarujte extrémně dlouhých nebo krátkých vlasů, které zvýrazňují délku obličeje.

Kulatý obličej - V žádném případě nesmíte nosit pěšinku uprostřed hlavy, na to pozor. Vytváří z vaší hlavy doslova míč. Sluší vám vlasy po ramena a pěšinka na pravou nebo levou stranu.

Hranatý obličej - Důležité je zmírnit ostré a hranaté linie obličeje. Tohoto lze dosáhnout vytvořením vlnek. Rozhodně se nedoporučují dlouhé, rovné vlasy.

Srdcovitý obličej -Tento typ obličeje je velmi vzácný, neobvyklý a má své jedinečné kouzlo. Pokud jste jeho majitelka, upřednostňujte účesy, které nabírají objem ve spodní části obličeje.

Pokud se chystáte v nejbližší době ke kadeřnici a nevíte si rady s účesem, myslím, že tento článek vám s rozhodnutím určitě pomůže.

1 Fotografie
Zjistěte, který účes je pro vás ten pravý! 1
Další články